Життя

Де знайти жіночі сукні на весну від українських виробників (ФОТО)

. 22586

Весна іде, красу несе, а з нею і нестримне прагнення обновити гардероб хоч одненькою сукнею.

І де ж шукати нову сукенку як не в українських виробників.

 "Гречка" пропонує вашій увазі виробників, які приглянулись нам.

1. Український бренд Medini почав випускати жіночий одяг у 2008 році. Виробник має магазини у Харкові та Одесі. Також одяг можна придбати і на сайті, але від 5 одиниць.
Радимо вам придивитись тут до суконь (від 500грн.) та пальто (від 800грн.), які подекуди дешевші ніж імпортні середньої кості.

2. Пропонує вашій увазі сукні, блузи, костюми, трикотаж для жінок та дівчат Vilenna. Українське виробництво і помірні ціни. Якщо заглядати в рубрику «Розпродаж», то можна знайти речі від 120 гривень.

3. Мабуть один із найрозкрученіших українських брендів Must Have також радує чудовими сукнями. В них ви будете виглядати стильно, але от ціна невиправдано дорога.


4. Одяг на щодень пропонує український бренд View mode . Сукні від 500 грн. Середня на сьогоднішній день ціна і хороша якість. Словом, достойна заміна Туреччині, Польці і Китаю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Якщо вам треба сукня «на вихід», або і весільне вбрання, яке і після шлюбу послужить вам як окраса гардеробу, то вам звичайно за сукнями від Любці Чернікової. Ціна не мала – від 1800 грн. Але це все ж ексклюзив ручної роботи з неймовірними вишивками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Якщо ви хочете бути як квіточка – обирайте сукні від FlowerChic. У такому на роботу щодня звісно не походиш, але в такій сукні радує все. Окрім ціни…Середня ціна близько 2000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Якщо ви шукаєте кежуал одяг із нотками етно – обирайте бренд Nenka. Тут ви знайдете сукні від 400грн. Також можна підібрати світшоти, футболки і костюми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Пропонує жіночий одяг у стилі ретро ШаФа . Сукні від 400 грн. Веселі фасони і кольори.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У цій підбірці ми зосередили свою увагу на сукнях, але у виробників ще багато всього цікавого в асортименті.

Підготувала Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама