Життя

Вчені довели, що смартфони впливають на потенцію чоловіків

. 2526

Учені з Великої Британії в ході експерименту з'ясували, що при тривалому використанні смартфонів або планшетів значно знижується потенція у представників сильної статі. При цьому англійські дослідники порекомендували чоловікам використовувати мобільний пристрій не більше 120 хвилин за 24 години, інакше їм не минути прийому «віагри» або походу в лікарню до відповідного фахівця.
До невтішних висновків привів експеримент, в якому взяли участь тридцять чоловіків. Піддослідних поділили на дві групи: активних користувачів, які юзали свій девайс, не припиняючи, протягом чотирьох годин, і користувачів, які приділяли увагу своєму пристрою не більше двох годин на добу. У результаті з'ясувалося, що перші відчули проблеми з потенцією більше, ніж другі. При цьому фізичні показники та рівень тестостерону у випробовуваних були практично однаковими.
Після свого експерименту вчені урочисто заявили, що були праві, а своїм піддослідним порекомендували не носити мобільні пристрої в кишенях брюк. До речі, раніше були проведені дослідження, в яких з'ясувалося, що смартфони роблять користувача дурнішим при вирішенні елементарних логічних завдань.
Підготував Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама