Життя

Українська кіностудія створює розвиваючі пластилінові мультики для малечі (ВІДЕО)

. 5387

Українська студія "Primus Animation" створила незвичайний проект - “Магічні Кулі” (“Magic Balls”). Оригінальність цього проекту полягає в тому, що в кожній короткій стрічці (1-2 хв) на екрані під веселу музику звичайні пластилінові кульки виліплюваються у якийсь предмет чи тваринку. Роботи студії розміщені у вільному доступі, повідомляє сайт для батьків dity.te.ua

 

Мультики, що розробляє студія Primus Animation створені не тільки для забави. Вони допомагають навчити дитину багатьом речам одночасно - кольорам, розпізнаванню тварин, предметів та об’єктів, які дитина самостійно, або, що набагато краще, з батьками, може виліпити з пластиліну. Психологи Тернопільського благодійного фонду “MagneticOne.org”, які в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття” збирають мультфільми спрямовані на розвиток і навчання дітей, оцінили високий потенціал розвиваючих пластилінових анімацій «Магічних м’ячиків» (“Magic Balls”) і підтримали ідею подальшого співробітництва зі студією з метою створення нових серій на засадах сучасних педагогічних та психологічних розробок навчання дітей.

Новоспечена українська студія не збирається зупинятися на досягненому. В планах хлопців завершити перший сезон, який вже відзнято та дуже скоро буде викладено на канал, та перейти до розробки другого, ще цікавішого, який дозволить діткам у ігровій манері вивчати цифри, а згодом й алфавіт. Поки що деталі не розголошуються та тримаються у великому секреті, але відомо, що в наступних серіях з’явиться кумедний персонаж, який, на думку творців, дуже полюбиться дитячій аудиторії та хтозна, досить скоро стане зіркою не тільки Інтернету, але й телебачення. 

Розвиваючі мультфільми для дітей віком від 1 до 4-х років зі зворотнім зв`язком - можливістю одразу на практиці навчати дитину ліпити.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама