Життя

Костянтин Грубич презентував кулінарну книгу рецептів з усієї країни (ФОТО)

. 11078

У рамках Форуму видавців, 12 вересня у Львові тележурналіст Костянтин Грубич провів кулінарний майстер-клас і презентував книгу «Смачна країна», до якої увійшли рецепти зібрані під час зйомок однойменної телепрограми.

 

«Коли це все писалося я не до кінця вірив, що воно втілиться і як воно буде», - ділиться Костянтин враженнями про книгу. – «Я трішечки на крилах, трішечки в ейфорії. Я як журналіст розумію, що програми закінчуються. Наша робота телевізійна як морська хвиля: тут ти на гребені, багато уваги, а завтра через тебе переступили і забули. Така природа. А ось з книжкою вже важче. Тому що це те, що залишиться і після мене.»

Для учасників презентації автор приготував – лежні - страву родом із Вінничини.

Рецепт «Лежнів». Кілограм картопляного пюре змішати з 3 яйцями, 2,5 столовими ложками борошна. Додати сіль і перець . 300 грамів квашеної капусти додати до картопляного тіста, обвалявши у борошні зробити пиріжки і смажити на олії до золотого кольору. Інший варіант – капусту можна класти в середину картопляників як начинку. Подавати страву зі шкварками.

Розповів він і про рецепти з Кіровоградської області.

«Мисливці навчили мене робити махан – це дичина. Реберця із сливами. У Світловодську ростуть сливи, вони кажуть, що кращі ніж угорка. Ті сливи спеціально маринують і свинячі реберця готують із цими сливами. Потім теж з Кіровоградщини страва – улюблена страва Михайла Поплавського – бичачі яйця. Він усюди це пропагує. І коли ми їздили в Ульянівський район він саме там показував як і яйця правильно готувати.» - розповів журналіст.

У книзі «Смачна країна» зібрані рецепти і фото страв з усіх областей України і автономної республіки Крим.

Фото Анастасії Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама