Життя

Прибирання, естафети й приготування каші: кіровоградських студентів вчать виживати в різних умовах(ФОТО)

. 2816

У міськсаду в Кіровограді на березі річки Сугоклея, сьогодні, 23 вересня, студенти Кіровоградського коледжу статистики Національної академії статистики, обліку й аудиту провели День здоров'я. З самого ранку студенти прибрали територію парку, потім позмагались у туристичних естафетах і в приготуванні каші на багатті.

 

"День здоров'я Кіровоградського коледжу статистики присвячений Всесвітньому дню туризму. Він вже проходить більше 10 років. Захід покликаний навчити дітей любити довкілля, пристосуватися до умов походного характеру, надавати першу медичну допомогу, виживати в екстремальних ситуаціях. Плюс нові студенти знайомляться зі старшими, налагоджують стосунки", - розповідає директор коледжу Ірина Озерна. 

Студенти розповідають, такі Дні здоров'я проводяться навчальним закладом щороку в рамках навчання. Вони отримують можливість не лише відпочити від пар, а й здружитись в неформальній обстановці і зробити корисну справу.

"Ми сьогодні відпочиваємо, займаємось спортом, проводимо гарно час, щоб запам'ятати яскраві моменти студентських років. В аудиторії це не завжди вдається, а зараз погода дозволяє.  До того ж святкуємо сьогодні День туризму", - розповідає Вікторія, студентка ІІІ курсу. 

Для студентів організовують не лише відпочинок, а й змагання. Кожен курс - окрема команда. Вони змагаються у тристичних естафетах, маршрути яких щороку вдосконалює один з викладачів коледжу. Він говорить, що хворіє туризмом, тож намагається прививати цю любов і до своїх студентів. 

"У нас сьогодні переправа через річку, є ліани, підвисна колода, купини.  Серед найскладніших завдань, зазвичай, підвисна колода, бо треба працювати командою, маятник, бо не всі втримуються руками і сповзають. Найцікавішими є переправи через річку, бо це вважається екстремально. Кожна команда перед стартом прослухала інструктаж", - розповів викладач суспільно-економічних дисциплін Анатолій Сустрєтов.

День здоров'я студенти завершили приготуванням запашної каші і пікніком. 

Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама