Життя

Весела і яскрава мавпочка із шкарпетки (ФОТО)

. 6602

Цікаву мавпочку можна зробити із звичайних шкарпеток. Для цього підійдуть будь-які кольорові, смугасті чи з малюнками.


Для роботи знадобиться: пара шкарпеток, ґудзики, крейда, голка з ниткою, ножиці, наповнювач (вата, залишки тканини тощо).

Потрібно взяти шкарпетку, вивернути та поставити п'яткою догори. За допомогою крейди намалювати посередині лінію від п'ятки до вільного краю. По обидва боки цієї лінії на відстані 1 см зробити шви.

Вільні краї заокруглити. Розрізати по лінії. Вивернути назовні шкарпетку через отвір під п'яткою, наповнити її і зашити.

Тепер першу шкарпетку можна відкласти поки що вбік. Взяти другу, вивернути та покласти так, як показано на фото. Намалювати хвіст приблизно на рівні 2 см від краю. Головне – не виходити за межі п'ятки. Далі зробити, як зазвичай: зшити, вивернути і наповнити.


Частинку, яка залишилася, поділити на три відрізки. Правий розрізати вздовж, зшити та наповнити – це будуть руки іграшки-мавпочки. Ліву частинку розрізати так, щоб вийшло 4 квадратні шматочки. З них зробити вуха: скласти по два, намалювати вуха та зшити, залишаючи отвір. Вивернути та наповнити ватою.

Всі деталі іграшки готові, залишилося лише пришити їх одну до одної. Починати потрібно із тулуба, рук і ніг, далі пришити вуха, а із п'ятки зробити рот.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама