Життя

Після появи кліпу про лабутени їх продажі в інтернеті зросли

. 9986

 Кліп «Експонат» гурту «Ленінград» наробив галасу не лише в засобах масової інформації, але й у серцях українських модниць.

Про це свідчать дані OLX. У компанії поцікавилися, як змінилися вподобання модниць.

Середньомісячна кількість пошукових запитів OLX щодо лабутенів досить стабільна й скромна, і складає 650-700 звернень. Однак січень 2016 став винятком. Станом на 26 січня число пошукових фраз із ключовим словом «лабутени» досягло 3132. Очікувано, що зацікавленість споживачів почала зростати після презентації кліпу 13 січня. Після 17 січня ще більше користувачів збагнули, що без трендових лабутенів цієї зими не обійтися , і запити стрімко зросли. Пік звернень прийшовся на 21 січня, після чого модниці дещо заспокоїлися, але все ж шукають бажані туфлі набагато активніше, ніж раніше.

Найбільш уживані пошукові фрази – «лабутени», «лабутени жіночі», «туфлі лабутени». Затребувані також лабутени чобітки, босоніжки й ботильйони, і, звісно ж, лабутени на червоній підошві.

Музичний кліп став підмогою й для продавців взуття. Після презентації кліпу торгівля пішла активніше. У січні число закритих угод на OLX цих самих лабутенів у півтора рази перевищило середню кількість закритих оголошень у попередні місяці.

На даний момент на OLX активно понад 550 оголошень про продаж лабутенів. Придбати можна як оригінальні вироби вартістю 600 євро, так і просто гарні туфлі, котрі, на думку продавця, схожі на взуття відомого бренду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама