Життя

Погода на літо-2016: мінлива спека та затяжні дощі

. 6972

Справжнє літо має прийти в Україну в середині червня. Синоптики прогнозують на три літні місяці сильну спеку, яка буде чергуватися з проливними дощами.

 

1438178514 v truskavce stolbik termometra copy

Народний провісник погоди Леонід Горбань напророкував на все літо приблизно два тижні сильних затяжних дощів і навіть бурь - в основному в липні і серпні, коли буде сильна спека, повідомляє «Сегодня.ua». На жаль, прохолоди вони принесуть трохи і ненадовго. Однак, як уточнив Горбань, потрібно враховувати те, що його розрахунки зроблені в середньому для всієї України, а не для окремих регіонів, і ймовірність точного прогнозу становить близько 75%.

Про мінливіть погоди у цьому році, в порівнянні з 2015, говорить і заввідділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського метеорологічного НДІ НАН України Вазіра Мартазінова: "Справжнє літо почнеться тільки після 10 червня, спекотні періоди не будуть тривалими, погода виявиться мінливою" .

Відтак, за прогнозами Горбаня, у червні слід очікувати традиційну погоду - з короткими грозовими дощами і температурою не вище +30 вдень. А от липень буде найбільш спекотним місяцем літа. За прогнозами другий місяць літа поб’є температурні рекорди, але дощі не припиняться. Температура від +18 до +30. Серпень також буде спекотним та з дощами (+16 до +28) особливо синоптики пророкують погіршення погоди в день святого Іллі.
Загалом,  в другій половині червня очікується стабільна температура вище +27 градусів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама