Життя

У липні в Кіровограді розпочне роботу кулінарна школа

. 4253

Викладачами школи стане Галина Артеменко - кулінар зі стажем, автор статей для кулінарних сайтів, блогер, кондитер та Ірина Іванова - автор соціальних проектів, телеведуча, журналіст.

Як повідомила «Гречці» Галина Артеменко, це перша кулінарна школа в нашому місті, створена для непрофесіоналів. По суті це будуть самостійні повноцінні майстер-класи з невеликих групах. Але ці окремі майстер-класи будуть зібрані в блоки, і людина зможе відвідувати як один майстер-клас, отримавши дозу інформації, так і кілька або всі в межах тематичного блоку.

« Маленькі групи обрані для того, щоб відвідувачі не тільки дивилися, як це робиться, але і робили самі. Зараз ми ведемо переговори, щоб робити це на базі одного з ресторанів, а запуск планується на кінець липня. Крім того, це буде частково соціальний проект, в рамках якого ми будемо допомагати локально тим, хто цього потребує. Локально і конкретно - не просто перерахувати гроші кудись то, кому-то на рахунок, а, наприклад, дізнаємося, скільки чого потрібно, і дамо конкретно і цілеспрямовано.» - розповідає кулінарка.

За новинам проекту можна слідкувати у групі Food School  у Фейсбуці.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама