Життя

П’ять порад по вибору жіночої обручки зі срібла

. 6672

Сучасний світ давно залишив позаду узагальнюючу традицію батьків і прабатьків носити обручки лише із золота. В епоху доступних брендів, гаджетів, прикрас, коли найбільше поціновують навички та здібності людини, із глибини століть повернулась традиційна срібна жіноча обручка. Наші пращури вважали, що жінка має носити срібну обручку свого покровителя — Місяця.

 

Безымянный copy copy copy copy copy

Ми зібрали п’ять рекомендацій спеціалістів інтернет-магазину виробів зі срібла 925 Silver Jewellery про те, як обрати жіночу обручку зі срібла і як за нею доглядати.


• На заручини обирають тендітну жіночу обручку зі срібла з одним невеликим камінцем або без. Така обручка символізує ніжність кохання, яке плекають. Варто пам’ятати, що сьогодні жінки часто носять шлюбну каблучку разом із обручкою на заручини або вінчальною. Такий комплект може скластися у вишукану композицію. Обираючи прикраси для коханої, зверніть увагу, що обручки мають компонуватися за формою, кольором та камінцями. Принаймні одна з них має бути рівна та невигадлива.

• Західний кінематограф прищепив і нашій сучасній молоді критерії шлюбної обручки. Це обов’язково має бути гладенька яскрава каблучка з великим каменем. До речі, до срібла пасує більше кольорів та форм камінців. Спокійний колір ювелірного металу лише підкреслює красу каміння.

• Для вишуканої молодої жінки, яка відрізняється статурою, поглядом, пристрастю та королівським шармом — а ви відразу впізнаєте таку жінку — майстри виготовляють неймовірні обручки у формі корони. Із різним камінням, візерунками, карбуванням — найкращі роботи для особливих жінок.

• Попри віяння Голлівуду, великі діаманти та дорогоцінне каміння молодим жінкам носити не комільфо. Ці прикраси — для дорослих жінок. Дівчина у такій обручці ризикує виглядати вульгарно або безглуздо. Тому молодь обирає один камінець в оздобленні, розсип маленьких камінців цирконію або ж кристалів Swarovski.

• Навіть інкрустуючи у срібло дорогоцінне каміння (смарагд, рубін, топаз, сапфір), приємніше обрати вишукану обручку, з віртуозною роботою майстра, а не купувати за ту ж ціну звичну гладку золоту гайку, як нагадування про шлюб.

Як доглядати за срібною обручкою?

Срібло — дуже примхливий метал. За срібними ювелірними виробами слід доглядати за допомогою професійних засобів і тканин для прикрас. Тому що «бабусини поради» про розчин амонію, папір та тканину, наприклад, пошкодять родієве покриття, перлини та каміння. Топази, перлини та аметист бояться прямого сонячного проміння — через нього вони втрачають свій колір. Окрім того, всі прикраси псуються від впливу побутової хімії та косметичних засобів.

Тож обирайте для коханих вишукані жіночі обручки зі срібла. Даруйте їм увагу, захоплення, турботу та любов. Красива каблучка підкреслить індивідуальність вашого шлюбу, а не буде тривіальним нагадуванням про сімейний стан.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама