Життя

Які знижки очікувати українцям перед Днем закоханих?

. 1777

Десятки торгових центрів та сотні онлайн-магазинів вже готові до найромантичнішої події року – дня святого Валентина, який закохані по всьому світу традиційно відзначають 14 лютого.


Крім найочікуванішої знижки -14%, вони готують спеціальні акційні пропозиції на подарунки.

Популярний портал-агрегатор Скидочник, який щоденно збирає всі гарячі розпродажі магазинів онлайн, стверджує, що цього року можна очікувати акції і знижки до -45% на туристичні, косметологічні, розважальні послуги з розрахунком на двох осіб. Загалом найбільше вигідних пропозицій буде на ювелірні прикраси та спідню білизну, тому їх купівлю варто відкласти поближче до свята. За даними того ж самого сайту, майже не очікується знижок на квіти, через високу собівартість в закупці.

Загалом, щоб не мати проблем з тим що подарувати на День Святого Валентина і він не вдарив по кишені та пройшов «як по маслу», варто почати підготовку вже зараз. Так ви уникнете найбільших накруток цін, пустих полиць та довгих черг. Крім цього, без проблем зможете забронювати місце в ресторані, чи готелі. Українські готелі зараз дуже активно борються за увагу відвідувачів, знижуючи ціни, тому ще є можливість скористатися пропозиціями на 20-50% дешевше, чого точно не можна буде очікувати прямо перед Днем святого Валентина. Хорошим варіантом для романтичного вікенду стане Львів, Одеса, Карпати і відпочинок під Києвом.

Бажаємо приємної підготовки та вигідних покупок, щоб зекономлені кошти з радістю витратити на святкування дня усіх закоханих!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама