Життя

Плівка для басейну: захист води від випаровування, охолодження і падаючого сміття

. 4725

Теплозберігаюча плівка забезпечить підтримку температурного режиму і запобігає випаровуванню води в вуличних і критих резервуарах. Експерти «Акваполіса» розкажуть про характеристики, якими володіє дане ізоляційне покриття. А також про те, яку плівку вибрати для басейну і як її правильно використовувати.

bas

Навіщо потрібна солярна плівка?

Знизити навантаження на систему фільтрації, зменшити витрати на підігрів води та використання хімічних реагентів допоможе спеціальне накриття для водної гладі - плівка для басейну. Використовувати такий аксесуар можна для вуличних стаціонарних і переносних резервуарів, а також для басейнів, обладнаних в приміщенні.

Солярна плівка - полотно з щільного полімеру блакитного або синього кольору, поверхня якого «всипана» безліччю бульбашок. За рахунок таких мініатюрних герметичних повітряних камер плівка утримується на воді. Також вони служать лінзами, через які сонце прогріває воду. Покриття стійке до дії ультрафіолету і розраховане на експлуатацію до 7-10 купальних сезонів (в залежності від щільності полімеру). У денні години таким способом можна прогріти воду на 10-15 градусів, а в нічний час уникнути її охолодження і випаровування на 80-95%.
У дні, коли басейном не користуються, бар'єр з ПВХ слугуватиме не тільки термоізоляційним чохлом, але і захистом від попадання в воду атмосферних опадів, бруду, листя й іншого дрібного сміття.

Використання накриття для критих резервуарів позбавить приміщення від утворення конденсату на стінах і стелі, появи неприємного запаху і цвілі.

Як вибрати плівку

Розрізняють два види солярного накриття:

- полотно заданих розмірів і форми для певних видів басейнів (наприклад, енергозберігаюче покриття Bestway 58172 для круглих басейнів d 440 см);
- рулонна плівка, яку можна придбати в необхідній кількості і використовувати для габаритних резервуарів і водойм нестандартної форми.

Вибираючи солярну плівку, враховуйте наступні характеристики:

- товщина поліетилену 400-600 мікрон гарантує велику міцність і довговічність покриття, ніж плівка в 200 мікрон;
- розташування бульбашок має бути щільним і рівномірним, діаметр повітряних камер - не менше 12 мм;
- чим темніший колір плівки, тим швидше прогріється вода в басейні.

Для зручності обслуговування середніх і великих за площею зовнішніх і внутрішніх басейнів, фахівці рекомендують купувати накриття в комплекті з намотувальним пристроєм (змотувати барабан). Такий аксесуар представлений в спеціалізованих магазинах численними моделями. Пристрій простий у використанні і стійке до корозії. За допомогою зручної ручки на змотування і розмотування полотна піде пара хвилин.

Як доглядати за плівкою

Експерти радять обов'язково знімати плівку при проведенні хімічної обробки води і шокової терапії басейну. В даному випадку використовувати накриття слід не раніше, ніж через 10-12 годин.

Не залишати накриття при мінусовій температурі на поверхні басейну. У період консервації резервуара, плівку витягують і просушують. В ідеалі для змотування і зберігання використовується змотувальний барабан.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама