Життя

Як приготувати домашнє печиво на кшталт "Орео" (ФОТО)

. 3420

Шоколадолюбів і шоколадоголіків порадує рецепт печива "Орео", якого можна було навчитись на заняттях Food School Галини Артеменко.

Печиво
масло вершкове 200 г.
жовтки яєчні 4 шт.
цукрова пудра 100 г.
борошно 280 г.
какао темне 60 г.
крохмал 40 г.
сіль
горілка (коньяк, ром) 2 ч.ложки
Начинка
масло вершкове 100 г.
цукрова пудра 200 г.
ванільна есенція

Орео — печиво, що складається з двох шоколадних дисків і солодкої кремової начинки між ними. Печиво Oreo стало самим продаваним і популярним печивом у Сполучених Штатах з моменту початку його випуску в 1912 році в Нью Йорку печиво завлювало любов американців і розійшлось по всьому світу. Це своєрідний бренд американської культури на рівні з Макдональдсом і КокаКолою.
Печиво «Орео»

У сучасній американській кухні можна зайти безліч рецептів з Орео — з нього роблять основи під чізкейки та інші десерти, прикрашають торти.

Як і будь-яка американська випічка печиво аж ніяк не дієтичне. І цукру і дирів у ньому не бракує.

Для начинки від початку використовувався топлений свинячий жир, але в 90-их компаніязамінила його частково гідрогенізованою рослинною олією.

У 2008 році компанія Nabisco запустила маркетингову програму, рекламуючи печиво Oreo з допомогою гри під назвою «Double Stuf Racing League», скорочено — DSRL (чемпіонат з поїдання печива Oreo, полягає в тому, щоб, випередивши суперника, зняти половинку подвійного печива злизати крем-наповнювач, а потім з'їсти решту з молоком). Українцям вона також відома по рекламі зі слоганом «Покрути, лизни, булькни в молоко».

Отже, розкажу як приготувати щось дуже схоже дома.

Масло кіматної температури розтираємо з цукровою пудрою.Додаємо жовтки, алкоголь та ще раз взбиваємо. Додаємо попередньо змішані сухі складники ( борошно, крохмал, какао і сіль). Спершу вам здасться, що сухих компонентів багато, але поступово розтираюси масло все вбере і вийде еластичне тісто.

Загортаємо його у плівку і кладемо на 30хв в морозилку, або на кілька годин в холодильник.

Перед випіканням розкатуємо тісто 3-4мм в товщину і вирізаємо печиво. Пекти при 175℃ 10-15хв. Остудити.
Одразу скажу, у мене ви бачите зірочки, але не дарма в оригіналі печиво невлике і кругленьке. Раджу взяти для вирізання, наприклад, горлишко від пластикової кляшки кефіру чи йгурту ( склянка завелика). Мазати кремом зірочки і не зламати їм промінчики — справа довга і марудна, а великі кругляшки виходять надто ситними.

Для крему масло кімнатної температури розтираємо з цукровою пудрою і ванільною есенцією. Перемазуємо начинокою печиво! І смачного.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама