Життя

Музичні фестивалі серпня: дати, місця та виступаючі

. 3369

Почався останній місяць літа, але є ще можливість отримати від нього незабутні враження та емоції. Для тих, хто не встиг за червень та липень поїхати на відпочинок - «Гречка» пропонує перелік фестивалів, які можна відвідати до осені.

1. 2 серпня - День Боржавської вузькоколійки, яку традиційно відзначають у першу неділю серпня. Ця вузькоколійка – єдина діючої на території українських Карпат.

Розпочнеться свято у центрі Виноградова біля пам’ятника виноробу, а завершиться урочистостями на станції Хмільник.

2. 4-6 серпня – “Фестиваль українського духу “Бандерштадт” (Луцьк) Захід пройде уже вдесяте. На сценах виступатимуть: Brutto, Джамала, Брати Гадюкіни, Morphine Suffering, O.Torvald, Антитіла, Тартак, Гайдамаки, Stoned Jesus, Роллікс, Жадан і Собаки, Zapaska, Гапочка, Арсен Мірзоян, Був’є, Шабатура та інші. Окрім цього на фестивалі пройдуть майстер-класи, інтелектуальні гутірки-дискусії, літературна сцена, низка спортивно-розважальних заходів, нічні кіноперегляди тощо.

3. 4-6 серпня - фолк-рок фестиваль «Млиноманія 2017», у Вінницькій області. Це - творчий простір на березі річки Південний Буг. Фестиваль відбувається щороку у перші вихідні серпня в с.Печера.

4. 12-13 серпня – фестиваль Ше.Fest 2017, що відбуватиметься на батьківщині Шевченка – в с. Моринці . Виступатимуть різні музичні гурти: Kozak System, "Мотор'Ролла", Vivienne Mort, "Кораллі", "Веремій", "Сад", "Мрія життя" та "Проти течії". Діятиме також «просвітницька сцена», «театральна» та інші.

5. 11-13 серпня – фестиваль Woodstoсk у Львівській області, аеропорт «ЦУНІВ» біля м. Городок. У програмі будуть представлені виступи різних музичних гуртів. Діятиме «велика сцена» та «тиха сцена».

6. 18-20 серпня – музичний фестиваль “Захід” (база “Сонячна галявина” в с. Родатичі, Городоцького району, Львівської області). Один із найвідоміших та наймаштабніших фестивалів нашої країни. У програмі будуть виступи різних музичних гуртів. Серед них : Enter Shikari, Breaking Benjamin, Editors, Noize MC, O.Torvald, Being As An Ocean. 

7. 25-26 серпня - фестиваль «Схід-Рок» , фортеця Круглий Двір у Тростянці, Сумська область. Виступатимуть: Анитіла, Бабкін, «ВВ», «O.Torvalr», «Pianoбой» та інші.

Якщо ви давно мріяли відвідати фестиваль – не зволікайте! Це точно стане яскравою подією вашого літа. 

 

 

 

 

 

1.      11-13 серпня – фестиваль Woodstoсk у Львівській області, у аеропорту «ЦУНІВ» біля м. Городок. У програмі будуть представлені виступи різних музичних гуртів. Діятиме «велика сцена» та «тиха сцена».

18-20 серпня – музичний фестиваль “Захід” (база “Сонячна галявина” в с. Родатичі, Городоцького району, Львівської області). Один із найвідоміших та наймаштабніших фестивалів нашої країни. У програмі будуть виступи різних музичних гуртів. Серед них : Enter Shikari, Breaking Benjamin, Editors, Noize MC, O.Torvald, Being As An Ocean.

2.       

 

3.      25-26 серпня - фестиваль «Схід-Рок» , фортеця Круглий Двір у Тростянці, Сумська область. Виступатимуть: Анитіла, Бабкін, «ВВ», «O.Torvalr», «Pianoбой» та інші.

 


 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама