Життя

Понад 40 жителів Кіровоградщини придбали автівки "нового покоління"

. 1309

 

З початку року сервісними центрами МВС Кіровоградській області зареєстровано 59 автомобілів «нового покоління».

 

nissan leaf 46За інформацією прес-служби сервісних центрів МВС області, одним з найчастіших питань котрі задають власники чотирьох колісних транспортних засобів: «Як заощадити на пальному?».

Жителі Кіровоградської області вирішують дане питання переходом на авто гібриди (авто, котре рухається завдяки системі «електродвигун — двигун внутрішнього згорання» ) або взагалі на електромобілі (автомобіль, що приводиться в рух одним або декількома електродвигунами з живленням від акумуляторів або паливних елементів тощо, а не двигуном внутрішнього згоряння).

З початку року сервісними центрами МВС Кіровоградській області зареєстровано 59 автомобілів «нового покоління». За статистичними даними РСЦ МВС в Кіровоградській області, 11 громадян пересіли з звичайних автомобілів на електрокари, 30 громадян пересіли на гібридні автівки.

Серед основних переваг такого транспортного засобу те, що вони екологічні, безпечні, економні. До того ж при перетині кордону на них не сплачується акцизний збір. Єдиний недолік – енергії вистачає на певний кілометраж, все залежить від марки автомобіля. Проте більшість АЗС області вже облаштовані зарядними пристроями для таких транспортних засобів.

Зазначимо, що патрульні поліціянти Кропивницького теж користуються автомобілями «нового покоління». Цього року поліція Кіровоградської області зареєструвала 18 електромобілів.

Нагадаємо, що ви можете зареєструвати свій транспортний засіб в будь якому територіальному сервісному центрі МВС в Кіровоградській області який буде для вас найзручнішим.

електроко

Дізнатися про інформацію котра вас цікавить можете зателефонувавши на гарячу лінію РСЦ МВС в Кіровоградській області 0522- 32-13-81 або на гарячу лінію Головного сервісного центру 044-290-19-88

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама