Життя

Корпоратив, квест чи туристичний тур: як святкують Новий рік в українських компаніях

. 3736

 Починається пора зимових свят. У компаніях по-різному прийнято їх відзначати. Десь організовують корпоративи, а десь – благодійні заходи.

 Напередодні Нового року спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна дізнавалися, як його святкують в українських компаніях.

Корпоративи – найпоширеніший спосіб святкування Нового року в офісі. 78% опитаних саме так відзначають це свято з колегами. 3% виїжджають у туристичні тури, 1% – проходять квест. Серед інших способів відзначити – організація благодійних заходів, поїздки за кордон. 16% опитаних кажуть, що у них в компаніях узагалі не святкують Новий рік. Серед тих, у кого в компаніях все-таки передбачені новорічні урочистості, беруть участь у святкуванні не всі – 14% вважають за краще не відвідувати корпоративні заходи.

korp3

Більшість новорічних корпоративів – це поєднання таких складових, як застілля, новорічна атрибутика, танці та конкурси. У деяких компаніях влаштовують маскаради, салюти, запрошують зірок.

korp2

В основному, корпоративи проводять у кафе/ресторанах/клубах (72%). Чверть залишається святкувати в офісі. Серед інших варіантів – бази відпочинку, хаби, відкриті простори.

korp1

Новий рік асоціюється не лише з урочистостями, а й з подарунками. Так, у 37% опитаних не прийнято дарувати подарунки. Трохи більше чверті респондентів зазначили, що отримують подарунки від компанії. Така ж кількість – розподіляють хто кому дарує подарунок через «Secret Santa» або інші жеребкування. 21% респондентів повідомили про те, що в їхніх компаніях передбачені подарунки для дітей співробітників. А ось окремі святкування для дітей співробітників влаштовують у компаніях 19% опитаних. Десята частина зазначила, що у них співробітники дарують подарунки одне одному. Серед інших способів обміну подарунками – подарунки тільки членам профспілки, подарунки шефу і благодійні акції з подарунками дітям у дитячих будинках.

korp

Експерти вважають, що новорічний коропоратив є ще одним інструментом для формування комфортного мікроклімату в компанії, налагодження контактів та формування команди.

Дані були отримані у результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у листопаді-грудні 2017 року. В опитуванні взяло участь 936 респондентів з різних регіонів України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама