Життя

Дерев'яні ліжка з буку - основа інтер'єру спальні

. 6975

Спальня – це особливе приміщення, в якому ми проводимо велику частину часу. Дуже важливо, щоб інтер'єр був не тільки естетично привабливий, а й створював спокійну, розслаблюючу атмосферу для повноцінного відпочинку. Вибираючи меблі для спальні, першочергову увагу слід приділити матеріалами виготовлення, так як екологічна чистота – головна умова здорового сну і прекрасного самопочуття!

 

Дерев'яне ліжко – основа інтер'єру спальні

дерев'яне ліжко
Той факт, що дерев'яне ліжко є ідеальним варіантом для інтер'єру спальні, відомо споконвіку і перевірено багатьма поколіннями людей. Але хотілося б дізнатися думку фахівця, яку породу дерева найкраще вибрати для ліжка? З таким питанням ми звернулися в інтернет-магазин МебельОк, експерти якого поділилися своїми знаннями та досвідом.

Як показує аналіз продажів, більшість українців воліють купити ліжко з бука. Лідируючі позиції на меблевому ринку забезпечує їм цілий ряд переваг, обумовлених цінними властивостями даної породи деревини.

Фізичні властивості букової деревини

До фізичних властивостей бука, як матеріалу для виготовлення ліжок, слід віднести високу щільність деревини. За своєю твердістю і міцністю вона порівнюється лише з дубом, відмінно утримує шурупи, відрізняється хорошою зносостійкістю, а вироби з неї – досить міцні і довговічні навіть в умовах інтенсивної експлуатації.

Іншим важливим показником є її гнучкість. Завдяки цій властивості, букова деревина широко використовується для виготовлення ліжко ламелей, які є прекрасною ортопедичною основою під матрац. Сучасні технології дозволяють надавати виробу будь-яку форму, а також створювати красиві вигнуті фасади узголів'я і декору.

Бук – єдина порода дерева, яка повністю засвоюється людським організмом. У відповідності зі стандартами, затвердженими для харчової промисловості, палички для морозива повинні бути неодмінно з бука. Педіатри рекомендують батькам вибирати дитячі ліжечка з бука саме тому, що всі малюки намагаються спробувати «на зуб». Як правило, меблі з буку відрізняються чудовими декоративними властивостями. Оскільки деревина має однорідну текстуру, вона легко піддається обробці та фарбуванню.

Вважається, що бук володіє цілющою силою. Потужна енергетика цього дерева позитивно впливає на організм людини: наповнює силою, дає заряд бадьорості, підвищує стресостійкість та опірність до деяких захворювань. Сон на дерев'яному ліжку з буку надзвичайно корисний і дітям, і дорослим!

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама