«АТБ» працює на рівні з європейськими мережами

Опубліковано . в Життя

Кількість переглядів - 1874

 

Український ритейлер продовжує впроваджувати новації відповідно до трендів світового ринку роздрібної торгівлі.

 

Кіровоградщина давно знайома з мережею «АТБ». Ці магазини вже стали фаворитами вибору мешканців регіону, коли йдеться про купівлю продуктів чи побутових товарів для власної домівки. Тринадцять маркетів у Кропивницькому та дванадцять торговельних точок в інших містах області – це лише проміжний результат. Адже мережа «АТБ» зростає, кількість магазинів збільшується із шаленою швидкістю. На сьогодні це компанія, яка розвивається найбільш динамічно з-поміж усіх компаній вітчизняної галузі торгівлі. Замисліться над такими показниками: наразі мережа нараховує 929 маркетів у 242 містах, 3 мільйони українців щоденно (!) ходять на закупи саме до цих магазинів.

Це справжня народна довіра. Проте зупинятися на сьогоднішніх результатах, судячи з усього, керівництво «АТБ» не збирається. Мережа продовжує розвиватися не тільки кількісно, але й якісно. Це робить її схожою у своїх прагненнях на провідних закордонних колег. Адже впровадження передових технологій, концепцій і практик – новий тренд у цивілізованих країнах для формату «дискаунтер». Це магазини з достатнім асортиментом і низькими цінами на товари.

«Поряд з такими європейськими лідерами, як Lidl і Aldi, компанія «АТБ-маркет» розглядає цей розвиток як ключовий напрям своєї інвестиційної діяльності на найближчі роки. Зокрема, йдеться про те, що одним із пріоритетних завдань компанії є модернізація магазинів торговельної мережі», – зазначає Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ».

Мережа розпочала оновлення своїх торговельних точок. В оформленні вітрин і торгових залів використані незвичні для шанувальників компанії кольори, приміщення більш просторі, вдосконалено сервіс, надано додаткові послуги та багато іншого. Але це тільки зовнішні зміни, які бачить покупець. А є ще й глибинна внутрішня модернізація. В оновлених маркетах встановлені холодильне та морозильне обладнання останнього покоління і новітня система освітлення, побудована на базі LED-технологій. Крім того, впроваджені технології утеплення і рекуперації енергії, які скорочують витрати на опалення до 70%. «Оновлені магазини «АТБ» – це свого роду експериментальний майданчик, де впроваджені сучасні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження», – пояснює Борис Марков.

Але найважливіше, що зміни не торкнулися концептуальних аспектів. Оновлюються магазини, а не формат торгівлі. «АТБ» як був дискаунтером, так ним і залишається. Для пересічного покупця це означає, що цінова політика зберігається. Отже, доступні товари, як і раніше, будуть однією з головних характеристик мережі, що вирізняють компанію з-пожіж конкурентів.

Переконатися у цьому на власному досвіді протягом року зможуть багато українців. По-перше, тепер всі нові магазини «АТБ» (якщо їхня площа перевищує 800 кв. м) одразу відкриватимуться у зміненому форматі. По-друге, компанія продовжить оновлювати вже наявні маркети. До грудня таку реконструкцію проведуть у п'яти десятках «АТБ» по всій країні.

Безумовно, для пересічних покупців це хороша новина. Адже вони отримають не просто комфортне обслуговування, а сервіс на рівні кращих закордонних стандартів. Такий підхід «АТБ» до ведення бізнесу заслуговує на повагу.

Андрій Міхно

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв