Життя

В UniverPl розповіли, чому українські студенти їдуть на навчання в Польщу та Чехію

. 4437

Останнім часом вища освіта у країнах найближчого зарубіжжя стала дуже популярною. Кількість українських студентів, що навчаються в Польщі та Чехії, збільшилась у 4 рази порівняно з 2013-14 рр. Про це повідомили в Українсько-Польському Центрі Освіти UniverPl.

 

“Освіта в цих країнах сучасна і в той же час доступна. Також цілком реально навчатися з відчутними знижками, з картою поляка безкоштовно у Польщі або обрати безкоштовне навчання в Чехії для українців”, - додали представники Центру Освіти.

За їх словами, однією з важливих складових при вступі є знання мови країни, де хочете навчатись. Звісно, ви можете обрати і навчання англійською мовою, але в побуті знання польської чи чеської вам неодмінно знадобиться.

“Центр Освіти UniverPL пропонує комплекс послуг зі вступу у ВНЗ Польщі, а також курси вивчення польської мови: в Києві, регіонах України та у Польщі. Піклуючись про кожного клієнта, компанія надає також послуги вивчення польської мови онлайн. Детальніше ви можете ознайомитися за посиланням https://www.univerpl.com.ua/uk/kursi_polskogo_yazika_on-line.html”, - підкреслили вони.

Курси польської мови по скайпу – це:

  • Зручний графік навчання не виходячи з дому та у будь-якому регіоні України;
    Всебічний підхід до навчання: розвиток розмовних навичок, сприйняття на слух, граматика та ін.;
  • Компетентні викладачі, що розуміються на онлайн-навчанні;
  • Можливість швидкого вивчення мови навіть з початкового рівня володіння.

Гарантії якості: звіт для батьків про успішність своєї дитини та після закінчення курсів і фінального тестування – сертифікат від Українсько-Польського Центру Освіти UniverPL.

Як додали представники компанії, курс має декілька мовних рівнів та розрахований на 6-8 місяців по 2-3 рази на тиждень. Тривалість занять в залежності від обраної групи – 90-120 годин. На курси можуть записатися студенти коледжів, технікумів та вищих навчальних закладів, учні 9-11 класів, а також усі охочі. Центр Освіти UniverPL надає всі необхідні матеріали для навчання.

Що стосується процедури вступу до іноземного вишу, то її можна провести самостійно, або за допомогою UniverPL, що співпрацює з 16 навчальними закладами Польщі у Варшаві, Любліні та Кракові та надасть усі необхідні послуги майбутнім абітурієнтам та їх батькам: консультування, прийом документів, 5-денні екскурсії в навчальні заклади та ін. Вам потрібно лише подати заявку на сайті компанії. Для вступу в університет Польщі не потрібно результатів ЗНО, а лише атестат про повну середню освіту. Крім цього, тут немає і вступних іспитів.

{g}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама