Життя

5 ідей як з користю позбутись зайвих книг у Кропивницькому

. 4217

 

Для українських читачів осінь – час книжкових новинок. Традиційно до львівського форуму видавців видавництва готують новинки. Цього року книжкову програму анонсували і в рамках фестивалю «Кропивницький», який відбудеться в місті 29 серпня по 2 вересня.

2260449 original

Але що робити, коли книжки в домі накопичуються і для нових фізично бракує місця?

«Гречка» підготувала поради для кропивничан.

ОБМІНЯТИСЬ З КНИГОЛЮБАМИ

У місті не так багато поличок буккросінгу, але вони є! Шукайте їх у бібліотеках і музеях та сміливо залишайте свої книги..

Також групи по обміну книг є в соцмережах. Так в «Фейсбуці» існує група «Кропивницький читає», де можна обміняти свою книгу на чиюсь, вже прочитану.

ВІДДАТИ НА ДОПОМОГУ АРМІЇ

«Армія SOS Кропивницький» на постійній основі збирає книги від небайдужих, та продає їх на благодійному розпродажі. Вилучені від продажу кошти ідуть на потреби кропивницького спецназу. Для вас це шанс віддати книги, зробити свій вклад у підтримку війська та дати комусь шанс придбати омріяну книгу за доступною ціною.

Книги приймають постійно у книжковому магазині «Букі», що на розі площі Героїв Майдану.

ВІДДАТИ КНИГИ НУЖДЕННИМ ДІТЯМ

Дитячі книги зараз річ недешев. Якщо ваша малеча вже виросла з певних книги – віддайте їх им, хто не може собі дозволити купити красиву книжку.

Наприклад, «ДІм Милосердя», регулярно збирає різного роду речі – від одягу до продуктів і іграшок для нужденних.

Допомогти громадській організації ви можете за адресою вул. Преображенська, 37.

ПОПОВНИТИ БІБІЛОТЕЧНІ ФОНДИ

Бібліотеки фонди яких поповнюються не так добре,як цього б хотілось, з задоволенням приймуть в дар різноманітну літературу. Особливо будуть раді сучасним виданням. Тож, з чистою совістю можете поділитись своїми книжковими запасами з найближчою бібіблотекою. А ще краще, відвезти книги до сільської бібліотеки – там спрага за сучасними книгами ще більша.

ЗДАТИ В МАКУЛАТУРУ

Якщо у ваших запасах є книги з розряду «Як вилікувати геморой листком подорожника» або «33 способи приворожити коханого за допомогою кота і табуретки» не вагаючись здайте їх у макулатуру. Так непотріб пройде переробку і переродиться у нові ароматні книжечки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама