Життя

10 ідей для святкового настрою і підготовки до Нового року

. 7847

 

До нового року залишилось 49 днів! Впевнені, ви вже почали задумуватись про подарунки та те, як прикрасити дім до свята! Окрім того, новий рік - це можливість почати щось нове і позбутись старого. Маємо для вас кілька ідей, виконавши які перед новим роком, ви зможете зустріти свято з миром в душі.

 

merrychris

1. Позбудьтесь зайвих речей

Впевнені, у кожного є якісь речі, які лежать мертвим вантажем. Старі іграшки, светри, що вийшли з моди, або сукні, які так ні разу і не вдягла, давно прочитані книги.

Оцініть свої надбання критично і позбудьтесь зайвого.

Якщо це бита чашка - просто викиньте. Вживаний одяг у Кропивницькому можна віддати малозабезпеченим родинам через "Дім милосердя", а щось нове віддати на благодійний розпродаж на користь хворих дітей.

Книги з радістю приймуть волонтери, які продадуть їх а кошти використають на потреби військових.

Також перевірте свої запаси консервації. Зробили закруток на три роки вперед - поділіться із будинком для людей похилого віку "Затишна оселя".

2. Оновіть інтер'єр

Ми не пропонуємо вам до свята робити перепланування домівки, але якраз час внести нові акценти - змінити старий плед чи штори, переставити меблі так, як давно мріяли, придбати нову картину чи поміняти фото в рамках на нові.

3. Поверніть борги
У процесі перебирання шаф і шухлядок, вирішуючи що віддати на благодійність, ви точно згадаєте про позичені речі. Їх пора повернути власникам ще до свята.

4. Купіть подарунки заздалегідь
Так-так, на початку листопада вже варто думати про подарунки. По-перше, вже скоро можна буде ловити розпродажі в "чорну п'ятницю", а також слідкувати за передпродажами і акціями в інтернеті.

До того ж, якщо купувати подарунки заздалегідь і поступово, то буде менше стресу. Вам не доведеться штовхатись у грудневих чергах і витрачати за раз кругленьку суму, а задоволення від покупок розтягнеться.

5. Сходіть на святкову фотосесію
Кожен рік - незабутній. Візьміть найдорожчих людей і відправляєтесь на фотосесію. Не залежно в студії, чи на свіжому повітрі, незабудьте надрукувати фото, аби святковий настрій радував вас увесь рік.

6. Прикрасьте дім
Заздалегідь прикрасьте вікна гірляндами і ліхтариками, а також знайдіть час створити прикрасу власноруч.

7. Створіть новорічний плейлист
Ще до приходу свят слухайте святкову музику: сучасну чи традиційні колядки - обирати вам.
Якщо поки не маєте ідей - скористайтесь нашим.

8. Створіть віш-лист подарунків
Якщо щороку ви страждаєте, бо не отримуєте бажаного подарунку, є вихід - створіть віш-лист. Такий собі дорослий лист до святого Миколая. Прикріпіть його на холодильнику, щоб ваші рідні бачили, про що ви мрієте і в якому напрямку рухатись. Якщо ваші близькі далеко "список бажань" можна створити у вигляді гугл-форми.

Так ви точно знатимете, що отримаєте щось бажане, а різні не будуть мучитись вибираючи.

9. Знайдіть час на книжку, яка зігріє душу
Передсвяткові дні, якраз час прочитати щось затишне і надихаюче. І коли від старих книг полиці звільнені якраз час відправитись за новинками. Якщо ви економите, то бібліотеки Кропивницького запропонують вам багато цікавого на будь-який смак і безкоштовно.

10. Сходіть в кіно на різдвяну комедію
Традиційно до свят кінотеатри запропонують вам святкові фільми. Навіть якщо зазвичай ви обираєте видовищний екшт, сходіть із родиною чи друзями на святкову комедію чи мелодраму. Це допоможе підготувати душу до свята.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама