Життя

Вино і свинина: правила поєднання від ALCOMAG

. 5500

Поєднання м'яса і вина - нестаріюча класика, яка не перестає дивувати нас новими відтінками смаків. Але не кожне вино підходить до цього різновиду м'яса. А враховуючи те, що з свинини можна приготувати величезну кількість різноманітних страв, то і підбір вина стає справою досить непростою, але дуже цікавою.

Шукаєте нові гастрономічні враження? Рекомендуємо звернути увагу на кольорові італійські вина з онлайн-вітрини АЛКОМАГ.

Смажене м'ясо

Свинина - досить помірна по смаку різновидність м'яса, що робить її гарним компаньйоном для червоних збалансованих вин, таких як Піно Нуар, вина Бургундії, К'янті або інші різновидності на основі сорту Санджовезе.

Свинина з білими винами

Всупечер поширеній думці, що свинину слід подавати до червоного вина, ми пропонуємо кілька вдалих варіантів з білими винами. Для смаженого м'яса потрібно підбирати кислотні вина, такі як Шенен Блан або Рислінг.

Якщо м'ясо доповнити фруктами, наприклад, апельсинами або яблуками, враховуйте такі ж нотки в профілі вина. Так, наприклад, для свинини з яблуками, можна рекомендувати Шардоне, у смаку якого присутні такі ж фруктові нотки.

Свинина на вогні

У свинини, яка готується на грилі або мангалі з`являється приємний солодкий профіль і аромат диму. Вино потрібно підібрати з такими же характеристиками.

Ми рекомендуємо класичний димний Гренаш, який підкреслює букет смаженого м`яса або хорошого, витриманого в дубі Шардоне. Якщо ви не хочете робити акцент на димних відтінках, а замість цього хочете збалансувати смак жирного м'яса свіжістю, зверніть увагу на Піно Гріджіо з його яскравим смаком та вираженою кислинкою.

Віддаєте перевагу балансу в усьому? Тоді вам неодмінно сподобається напівсухе вино - золота середина смаку.

Бекон та шинка

У цих сортах свинини переважають солений, копчений та солодкий смак. До такого м'яса також прекрасно підходить Гренаш, який доповнює його своїми мінеральними та димними відтінками. Якщо у шинці переважає солодкуватий смак, то йому чудово підійде кислуватий сорт Шенен Блан або німецький Рислінг.

Гострі страви

Свинина розкривається в новому світлі, якщо додати трохи гостроти. Підбираючи вино для азіатських страв або сосисок з перцем, шукайте такі ж насичені вина. Найвдаліший варіант ми вважаємо Зінфандель, в ароматі якого переважають спеції та фрукти.

Крім нього також можна експериментувати з таким же насиченими, але трохи більше строгим Ширазом. У ньому присутні менше ягідних відтінків, але більше перця, який складає гідну конкуренцію найгострішій страві.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама