Життя

На Кіровоградщині змінився постачальник газу для населення: план дій

. 47014

З 1 листопада постачання природного газу для потреб населення на території Кіровоградської області здійснює ТОВ "Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»", а не ДП «Центргаз», як це було раніше.

523797

На  питання, пов’язані зі зміною постачальника газу відповів заступник директора філії  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»» у м. Кропивницькому Сергій  Дробко.

Відколи  та чому обов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам  по Кіровоградській області  покладено на  ТОВ "Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»"?

Зміна постачальника відбулася відповідно до  Постанови Кабміну №867 від 19 жовтня 2018 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

Колишній постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу у НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації природного газу для потреб побутових споживачів (населення),  за регульованою ціною.

З 1 листопада 2018 року спеціальні обов’язки з постачання природного газу покладено на нового постачальника – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке і здійснює постачання природного газу для потреб населення на території  області.

Кожен абонент отримує додому бланк заяви-приєднання, а де можна ознайомитись з Типовим договором?

Постачальник пропонує всім абонентам укласти з ним договір постачання природного газу на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2500 (далі – Договір), які є однаковими для всіх споживачів України, шляхом підписання заяви-приєднання до умов Договору.

Ознайомитись з умовами Договору можливо на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Постачальника за адресою: http:www.naftogazpostach.com та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» №93 від 01.12.2015, газета «Діалог» №38 (1449) від 20.09.2018.

В які терміни абонент має передати в газопостачальну компанію підписаний бланк анкети-заяви приєднання?

Чітко визначеного терміну передачі немає. Тому, зважаючи на масове звернення споживачів  та виникнення черг у центрах обслуговування абонентів, рекомендую дочекатися спаду масового звернення відвідувачів (як правило в період з 15 до 25 числа кожного місяця кількість відвідувачів у абонвідділах мінімальна ) і тоді вже передати підписану заяву-анкету приєднання.  Також не обов`язково це робити самостійно, можна передати через когось: особиста присутність не є обов`язковою. Ми очікуємо, що орієнтовно протягом 2-3 місяців абонентами будуть передані підписані заяви-приєднання.

Якщо абонент має заборгованість по власному рахунку або не закриті за останні місяці платежі, як йому надалі здійснювати оплату спожитого газу з «Газопостачальною компанією «Нафтогаз України»?

ДП «Центргаз» не закривається і продовжує працювати. Буде здійснюватись ціленаправлена робота з боржниками. Тому в будь-який час можна звернутися в ДП «Центргаз» для проведення звірок і розрахунків по завершенню співпраці з цією організацією.  

Як відбувається наразі оплата за спожитий газ?

За газ, спожитий з 1 листопада населення Кіровоградської області має сплачувати до нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна», за реквізитами:

МФО 323475

Філія КОУ АТ «Ощадбанк»

р/р 26035300710309

Філія ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна» у м. Кропивницькому

ЄДРПОУ 42472294

Призначення платежу: Оплата за газ; Особовий рахунок (9 символів); ПІБ;  Адреса; Попередні показники лічильника; Поточні показники лічильника; Період оплати.

За газ спожитий до 31 жовтня населення області має сплачувати на користь колишнього постачальника за реквізитами:

МФО 323475

Філія КОУ АТ «Ощадбанк»

р/р 26038603656178

ДП «Центргаз»

ЄДРПОУ 31146068

Чи вплине зміна постачальника газу на отримання та облік субсидій абонента-споживача?

Ні, не вплине. Нарахування субсидій здійснюється між газопостачальною компанією та органом нарахування субсидій без участі абонента.

Чи буде змінено сферу обслуговування абонентів?

Сфера обслуговування абонентів не змінюється. Абоненти продовжують обслуговуватися у тих же абонвідділах управлінь газового господарства у районах Кіровоградської області, де обслуговувалися і раніше.

У  Кропивницькому центр обслуговування споживачів знаходиться в бізнес-центрі «ELISAVETGRAD» по вул. Євгена Чикаленка, 1А.

ДОВІДКОВО:

Телефон Постачальника для консультацій:  0800-215-515, 044-537-05-54.    

Графік роботи інформаційної лінії:  понеділок-п’ятниця з  9.00 до 18.00.

Реквізити Постачальника:

ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Адреса: 04116, м.Київ, вул. Шолуденка, 1

Код ЄДРПОУ: 40121452

Електронна адреса: customer@naftogazpostach.com

Для забезпечення комфортного обслуговування споживачів Кіровоградської області Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» створено відокремлений підрозділ Філію у м. Кропивницькому.

Офіційна назва Філії: Філія ТОВ «ГК «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому,

код ЄДРПОУ 42472294.

Місцезнаходження Філії: вул. Арсенія Тарковського, буд. 67, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама