Життя

Складнощі при купівлі автозапчастин: шляхи вирішення

. 1917

 

Уже багато років нікого не здивуєш класичної ситуацією: якщо є автомобіль, значить рано чи пізно знадобляться і запчастини до нього. Але де запчастини краще придбати і як знайти саме ту, яка потрібна, - ось це завжди актуально. Давайте розбиратися по порядку.

 

preview

Де краще купити?
● Можна поїхати на авторинок, але пошук займе багато часу і доведеться їхати на громадському транспорті (а для власників машин це не дуже звично).
● Можна звернутися на СТО, але, як правило, туди незручно добиратися, а якщо ще й запчастина об'ємна і важка, то як її вести?
● Можна відвідати спеціальні автомагазини, але там може не виявитися потрібної деталі і доведеться чекати, коли вона з'явиться в наявності.
● Можна відправитися до дилера, але тільки якщо шукаєте оригінальну запчастину чи не закінчився гарантійний термін на ваше авто. І не забудьте, що така запчастина влетить вам у копієчку.
Тому краще всього замовити необхідну деталь в інтернеті. Оптимальним варіантом буде пошук по електронному каталогу. Але продажу в мережі - явище дуже поширене. І онлайн каталогів автозапчастин велика кількість. Яким же скористатися?
Компанія Avto.Pro представила громадськості каталог, доступний і зрозумілий в обігу. У ньому легко і швидко можна знайти запчастина, і бути впевненим у правильності вибору. Наприклад, якщо необхідно знайти запчастини на Ауді, то їх з легкістю можна виявити у широкому асортименті Наприклад, якщо необхідно знайти запчастини на Ауді, то їх з легкістю можна виявити у широкому асортименті на https://avto.pro/catalog/audi/ 

Як вибрати?
На перший погляд може здатися, що купити нову запчастину простіше простого. Впевнені в цьому автомобілісти часто припускаються помилок. У більшості випадків звичайному водієві складно підібрати запчастина, яка б на всі сто відсотків підходила до його автомобілю. І ось чому.
Найчастіше в електронних каталогах використовуються спеціальні програми, де після введеного VIN-коду машини з'являється її схема. І тоді за кодами фахівець допоможе підібрати потрібну запчастину. Але проблема в тому, що не всі цього навчені.

А якщо ви спробуєте шукати за кодами самостійно, то можете зіткнутися з такими складнощами:
1) Всі комплектуючі мають свої терміни, абревіатури, шифровки,які знають тільки навчені цій фахівці.
2) Більш того, в основному вони написані на різних іноземних мовах (в кращому випадку - англійською), причому технічному і вузькоспрямовані.
3) Безліч марок машин багаті на колосальну кількість модифікацій, а вони, в свою чергу, диктують зовсім різні комплектуючі. Для правильного вибору запчастини нерідко в каталогах пропонується своєрідний механізм - дерево запчастин. Цей спосіб дозволяє визначити, де може перебувати шукана деталь на машині. Але навіть використовуючи цю функцію, вам в кінцевому підсумку все одно програма надасть кілька варіантів.

Часом навіть досвідчений може помилитися у виборі запчастин, що вже говорити про звичайних користувачів. Щоб цього не допустити, придбайте автозапчастини через каталог компанії Авто.Про.Її фахівці виконали масштабну роботу, перевівши всі скорочення, абревіатури і виноски з оригінальних каталогів на доступні користувачам терміни. Розробили зрозуміле всім дерево для вибору комплектуючих всього з 4-х кроків.

Отже, на питання Де краще купувати автозапчастини? і Як вибрати? відповідаємо: на сайті www.avto.pro за допомогою електронного каталогу компанії. Ви будете приємно здивовані результатом!

{g}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама