Життя

Як легко повернутися на роботу після свят

. 4030

На календарі 8 січня і ви вже, мабуть, на роботі, хоча думками ще у тих святкових днях Нового року та Різдва. Тож "Гречка" зібрала деякі поради, як полегшити повернення на роботу після свят.

 

shutterstock 745590394

Так, режим

Як не лякає це слово, однак без режиму повернутися в звичний робочий стан буде вкрай нелегко. Ідеться про графіки сну, занять спорту навіть часу на хобі. Тобто будильник ставити варто, як зазвичай робили до свят, аби нагадати організму про звичний режим.

 

Харчування

Так, без правильного харчування - теж не обійтися. Святкові застілля - страх не лише набрати зайві кілограми, а й реальність отримати загальну млявість, погане самопочуття. Тому відмова від надто калорійних страв та солодощів буде лише на користь організму, як завжди.

 

Мотивація

Саме мотивація може стати тим двигуном, який спонукатиме повернутися до роботи. Тобто загадані в новорічну ніч мрії і плани вже можна розпочати втілювати сьогодні. І якраз робочий графік може цьому сприяти. Заробити більше грошей, аби поїхати в закордонну відпустку, втілити цікавий проект чи налагодити дружні стосунки в колективі - на ваш вибір.

 

Поступовість

Перші дні виходу на роботу - чи не найтяжчі, тому і не варто одразу братися за мегазавдання. Зробіть план дій і кілька днів розплануйте так, за можливості, що спочатку будете виконувати легші завдання. Такий підхід дозволить не впадати в паніку “про тяжкі робочі будні”.

 

Спогади

Спогади допоможуть пережити адаптаційний період входження в робоче повсякдення. Думаємо, що у вас знайдуться приємні спогади цьогорічних свят. Як зустріли Новий рік, куди їздили, з ким спілкувалися, тощо. Спогадами також можна поділитися з колегами, тож будь-яка обідня перерва може перетворитися на обмін емоціями.

Фото 24 Seven

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама