Життя

Вибір туристів: 6 найкрутіших розваг у Єгипті, які не дадуть сумувати

 Автор: Анастасія Дзюбак. 9572

 

У Єгипет, в першу чергу, їдуть за морем. Мальовничі пейзажі, чисті пляжі та дивовижні картини підводного світу приваблюють у сонячній країні туристів з усього світу. Тому не дивно, що тури в Єгипет мають найбільший попит серед відпочивальників.

gre4ka.info1Можна обрати відпочинок в одному з комфортабельних готелів, і всю відпустку не виходити за його межі. Але якщо вам нудно годинами лежати на пляжі, ви завжди знайдете заняття у країні фараонів. Туристам тут пропонують безліч цікавих пропозицій для активного відпочинку.

 

ТОП-6 розваг для шанувальників активного відпочинку в Єгипті

Дайвінг

Дивовижний світ Червоного моря назавжди захоплює тих, хто хоч раз спробував зайнятися дайвінгом у Єгипті. Найбільш екстремальними та крутими місцями для повного занурення у країні вважаються:
● «Блакитна діра» глибиною 50 м;
● «Карнатик»;
● риф Гордон;
● «Тістелгорм».

Віндсерфінг
Найкращим місцем для занять віндсерфінгом уважається північ та південь Хургади. Тут мало людей та багато шкіл і клубів, що розташовані прямо на території готелів. Досвідчені інструктори допоможуть опанувати дошку. Зайнятись цим спортом можна також у Шарм-ель-Шейху, Дахабі, Ель-Турі.

Кайтсерфінг
Охочим покататися на дошці, керованій повітряним змієм, буде до вподоби кайтсерфінг. Найкращі умови для цього заняття створені у Шарм-ель-Шейху та Дахабі. Місцеві школи випустили багато майстрів цього спорту.

Сафарі
Унікальну можливість побачити пустелю на власні очі та отримати насолоду від її безкрайніх просторів пропонують сафарі-тури. Ви можете обрати вид транспорту:
● джип;
● квадроцикл;
● багі;
● верблюд.

Після заходу сонця програма містить вечерю під зорями, східні танці та шоу факірів.

gre4ka.info

Підводний човен «Синдбад»
Підводний човен був створений спеціально для туристів. «Синдбад» занурюється на 25-метрову глибину. Пасажири отримують можливість милуватися красою підводного світу Червоного моря та відчути себе справжніми мореплавцями. На субмарині створені комфортні умови для туристів будь-якого віку.

Екскурсії
Той, хто зібрався поїхати на відпочинок до Єгипту, обов’язково має спланувати екскурсію до славнозвісних пірамід. Навіть з Хургади чи Шарм-ель-Шейху є можливість замовити тури та екскурсії до Каїра, Гізи й інших цікавих місць Єгипту. Туристам будуть цікаві поїздки у Хатшепсут, Ґранд Акваріум.

Корисні поради для тих, хто планує відпочинок в Єгипті
1. Перш ніж купити путівку в Єгипет, вивчіть пропозиції туроператорів. Звертайте увагу на відгуки тих, хто вже побував у запропонованих вам готелях.
2. Плануючи відпочинок в Єгипті взимку, візьміть з собою кілька теплих речей. Вночі тут температура може знижуватися до 15 градусів.
3. Намагайтеся не одягати для вуличних прогулянок надто відвертий одяг.
4. Пам’ятайте про правила громадського порядку: не вживайте багато алкоголю, не паліть на людях, не поводьте себе гомінливо. Інакше заночуєте у місцевому відділку поліції.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте