Життя

Mybook – Ваш персональний світ книжок

. 2203

 

Не має часу на похід у книжковий магазин? https://mybook.biz.ua/ знає як побороти цей часовий недолік.

 

Ви просто заходите на сайт інтернет магазину та обираєте потрібну літературу у зручний для Вас час. Можна обирати літературу для себе, дитини чи на подарунок своїм близьким.

Якщо Ви шукаєте, щось конкретне, то у пошуковому вікні можна ввести потрібний запит. Якщо потрібна якась цікава книжка у певному жанрі, то можна скористатися пошуком книг у приведених категоріях. До кожної книжки приведена детальна анотація. Електронний пошук книг значно економить час та дозволяє самостійно підібрати необхідну літературу без прихильного надзору продавців консультантів у магазині.

Книжкове різноманіття на mybook

Каталог книжкових товарів представлений такими категоріями:

-Бізнес література для аматорів, підприємців та спеціалістів: книжки про рекламу, маркетинг, менеджмент, торгівлю та економіку.

-Дитяча література: книжки для батьків, дитячі казки. Предмети для дозвілля та творчості: розмальовки, вироби з паперу, набори для творчості та ін.
-Нехудожня література: книги про спорт, транспорт, техніку, промисловість, побутова література та ін.

-Учбова література для дошкільнят, школярів, студентів та викладачів.

-Художня література: збірники афоризмів, історичні та любовні романи, фантастика, проза, поезія та гумор.

У кожній категорії Ви можете відфільтрувати книжки за автором, виданням, мовою, ціною та іншими показниками. Серед представлених книжок у кожній рубриці Ви знайдете варіанти з позначками «бестселер» та «топ продаж». На більшу частину книжок бестселерів були відзняті відомі кінокартини.

Книга від mybook – ідеальний варіант подарунку

Коли Ви обираєте подарунок для знайомої людини, то дуже часто стає складно визначитися з конкретним варіантом. Універсальний презент – це книга. Завдяки існуючим багатьом жанрам можна обрати книжку згідно вподобань або захоплень людини. Інтернет магазин mybook пропонує такі варіанти літературних презентів:

-Для кмітливих господинь можна обрати різноманітні кулінарні та побутові книжки. Наприклад, книжка «Детское питание» від Юлії Висоцької стала справжнім бестселером серед молодих матусь. Тут можна почитати актуальні відгуки про цю книжку.

-Для подруги, яка збирається у відпустку можна презентувати легкий художній роман.

-Якщо треба обрати серйозний подарунок для начальника, то можна обрати збірник цитат великих людей або сучасну книгу з актуальної для нього сфери діяльності.

-Готуєтесь до візиту до сім´ї з дітьми, тоді можна обрати набір для творчості або цікаву енциклопедію для дитини різного віку.

-У нашому каталозі можна обрати різну мотивуючу та навчальну літературу про розвиток бізнесу, продажу, що може бути актуальним для близької людини, яка вирішила відкрити свою справу.

-Якщо треба здивувати жінку, то тут можна знайти оригінальні книжки, які додадуть їй натхнення та самовпевненості.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама