Роботодавець звільняє через ВІЛ-статус: що робити?

Опубліковано . в Життя

Кількість переглядів - 632


«Я тривалий час офіційно працював на роботі. Та в один момент мене звільнили, не пояснивши причину. Я припускаю, що це пов’язано з моїм ВІЛ-статусом, адже про нього я розповів двом своїм колегам. Мабуть, вони розповіли директору. Що мені робити, якщо причина звільнення – ВІЛ?», - таке анонімне звернення нещодавно нам надійшло в організацію.
Консультує юрист проекту «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду Арсен Арутюнян:
«Статтею 24 Конституції України визначено, що не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі або іншими ознаками. В цьому випадку до категорії «інші ознаки» належить й стан здоров’я, зокрема, наявність ВІЛ.

Статтею 2-1 Кодексу законів про працю (далі - Кодекс) цю норму деталізовано, а саме: передбачено заборону будь-якої дискримінації у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД. Ця законодавча гарантія викладена таким чином з метою узгодження вітчизняного законодавства з правом Європейського Союзу.

Якщо проаналізувати перелічені норми, стає очевидним, що відмову у прийнятті на роботу, звільнення чи інший утиск трудових прав на підставі наявності в особи ВІЛ слід розглядати як порушення закону.
Окрім того, слід відзначити те, що:
- більшість працівників не мають обов’язку повідомляти роботодавця про свій ВІЛ-позитивний статус. Навіть у листках непрацездатності відомості про ВІЛ з етичних міркувань кодуються лікуючими лікарями відповідно до Міжнародної статистичної класифікації хвороб та споріднених проблем охорони здоров'я десятого перегляду. Тобто, у зазначеному документі роботодавець побачить не вид захворювання у працівника, а певний код;
- на жаль, роботодавець може звільнити працівника за фактом наявності ВІЛ, «приховавши» це під звільнення з іншої законної підстави.

Ситуації бувають різні. Головне, будьте готові відстоювати свої права та не поспішайте опускати руки».
Якщо порушуються ваші права через соціально-небезпечні захворювання, звертайтеся за консультацією до фахівців Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (Будинок побуту), офіс 610, тел.: (0522) 24-69-04.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв