Куди передавати показники і сплачувати за електроенергію на Кіровоградщині

09:18, 26 Лютого, 2019

 

Для коректних розрахунків за спожиту електричну енергію споживачам електроенергії радять фіксувати показники своїх лічильників станом на 1 число місяця та передавати їх ПрАТ «Кіровоградобленерго» протягом п’яти наступних днів. Однак сплачувати за спожиту електроенергію треба ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

Як повідомляє прес-служба енергокомпанії, це можна зробити так:
– скористатися інформаційно-платіжною система на сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго» (функція «Надати показники»);
 -передати на електронну пошту call-center@kiroe.com.ua;
– за телефонами кол-центру: 0-800-501-148 (безкоштовно), 15-70 та 35-68-51 (м. Кропивницький), 067-521-15-70, 050-488-80-63;
– скористатися функцією «Отримання рахунку електронною поштою». Для цього Вам необхідно надіслати на – адресу kanc@kr.energy.gov.ua повідомлення з поміткою «Доставка рахунків електронною поштою», в якому вказати:
1. Вашу електронну адресу
2. Повну поштову адресу будинку чи квартири, на які Ви бажаєте отримувати рахунки
3. Ваші прізвище, ім’я та по-батькові
4. Номер особового рахунку
5. Контактний номер телефону.

 

Крім того, вчасне передавання показників споживачам із субсидією є запорукою вірного розрахунку повернення сум невикористаних субсидій. Задля уникнення непорозумінь споживачів-субсидіантів обов’язково просять повідомити показники приладу обліку станом на 1 травня 2019 року.

Натомість сплачувати за послугу з постачання електричної енергії побутовим споживачам потрібно ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». З 1 січня 2019 року оплата за електроенергію здійснюється за платіжними документами ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Особовий рахунок споживача не змінено.

Заборгованість, яка утворилася до 1 січня 2019 року, сплачується на рахунки ПрАТ «Кіровоградобленерго» за реквізитами, що вказані в платіжних документах ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Реквізити ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» розміщені на сайті http://kresc.com.ua у розділі «Побутовим споживачам» (вкладка «Реквізити для оплати послуг»).

Про зміну одержувача коштів було заздалегідь повідомлено усі установи області, які приймають оплату комунальних послуг. Втім, щоб уникнути непорозумінь, радять про всяк випадок нагадати про це касиру.

Крім того, оплату можна здійснювати на сайті ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» (червоне віконечко «Оплата» на головній сторінці сайту).

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому кафе влаштували стрілянину (ФОТО)
patr
sudd1
Водій вантажівки розповів про обставини ДТП в якій загинув майор Латаєв (ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024