Життя

Як обрати якісну каву

. 4055

З чашечки ароматної кави, що бадьорить, починають ранок багато жителів планети. Хтось готує каву поспіхом, хтось перетворює це на справжній ритуал. А чи знаєте ви, як правильно вибрати каву? Розповідають експерти Держпродспоживслужби в області у рамках проекту "Обирай якісне".

160023

Сортів кави безліч, але всі вони ростуть всього на двох кавових деревах: арабіка і робуста. Більш примхливе дерево – арабіка: його зерна трохи подовжені, а в смаку готового напою поєднується гіркота з кислинкою. Зерна дерева сорту робуста більш круглі, вони містять більше кофеїну, а для напою характерний гіркий смак. Також на смак і, відповідно, сорт впливає країна, в якій виросло кавове дерево.

Наприклад, бразильська кава більш насичена, а колумбійська – оксамитова. Класичний еспресо виходить при суміші 90-85% арабіки і 10-15% робусти. Гурмани віддають перевагу 100%-вій арабіці, але якщо вам потрібно «прокинутися» – додайте робусти. Ідеальна кава – суміш з 4-6 сортів арабіки та робусти з різних плантацій.

УПАКОВКА. Головні вороги кави – світло і кисень, тому упаковка повинна бути герметичною. В ідеалі – тришарова фольга зі зворотним клапаном: з нього виходить вуглекислий газ, який утворюється при смаженні зерен, а кисень в пакет не потрапляє. І, звичайно, запах, за яким можна визначити каву: в ньому не повинно бути ароматів прогорклості, кислинки або цвілі. Кава не повинна бути упакована в пластик, якщо це коробка – тільки скло або жерсть. Подивіться на дату обсмажування: зерна зберігають свій аромат місяць. У вакуумній упаковці аромат зерен може збережеться до 6 місяців, а мелена кава повинна бути не старше року. Цифри від 1 до 5 на упаковці говорять про ступінь обсмаження: 1 – найслабша, 5 – найсильніша. Чим вище цифра, тим більше ефірних масел і міцніше смак. На упаковці також повинна бути інформація про країну, плантацію і помел.

ПОМЕЛ. Від ступеня помелу залежить спосіб приготування і смак напою. Грубий – зерна мелють не більше 10 секунд, хороший для поршневої кавоварки і повинен настоятися 5-7 хвилин. Середній помел (14 секунд) – таку каву можна заварювати й в чашці. Для фільтрових кавоварок потрібен тонкий помел (20сек.), напій буде готовий через 3 хвилини. І ультратонкий, або еспресо – до кавового борошна, з якого готується турецька кава в турці або напій з професійної еспресо-кавоварки.

ПРИГОТУВАННЯ. Вдома каву можна заварювати в чашці (професіонали це називають кап-тест) або в турці. Для першого випадку обдайте чашку окропом (щоб кава не ввібрала холод чашки, втративши при цьому аромат), засипте каву середнього помелу і залийте не крутим окропом, а трохи остиглою водою: кава заварюється при температурі 88-92°С. Потім накрийте кришкою і дайте настоятися 3-5 хвилин. Для приготування в турці каву ультратонкого помелу заливають гарячою чи холодною водою (різниці немає) і тричі доводять до кипіння. Цукор, вершки, коньяк додавати потрібно в готовий напій. Приготування в кавоварці залежить від її типу.

РОЗЧИННА КАВА. Гранульована і порошкова кава – популярні і недорогі, найякісніша - сублімована: її виробляють з арабіки шляхом зневоднення і вакуумної сушки. Вибирайте каву з щільними великими гранулами світло-коричневого кольору. Чим темніше колір розчинної кави, тим більше вона пересмажиться, а значить – тим гірше.

КАВА 3 В 1
Кава 3 в 1 – це найрозрекламованіший вид кави. Він може містити каву або її замінник, цукор, сухе молоко або вершки, борошно, крохмаль. Насправді в ньому може взагалі не бути кави, а тільки який-небудь інший замінник з кавовим ароматом. Крім цих основних інгредієнтів до складу можуть входити емульгатори, стабілізатори, загусники.

ТЕСТУЄМО ВДОМА. Гурмани купують каву в зернах і мелють безпосередньо перед приготуванням: аромат і властивості кави зберігаються максимально. Якщо ви купуєте мелену каву, киньте щіпку в склянку з холодною водою: пофарбована в коричневий колір вода говорить про підробку або додавання в каву домішок, що не мають відношення до кави. Також справжня кава не тоне, а залишається на поверхні, підроблена ж одразу опускається на дно. Визначити за смаком якість кави просто: якщо готову каву можна пити без цукру або вершків і вона не викликає відрази – кава хороша.

КУПУЄМО І ЗБЕРІГАЄМО. Купуйте герметично упаковану каву, адже ви не знаєте, коли була відкрита упаковка з кавою на вагу. Не беріть про запас розпаковану каву - мелену або в зернах, вона зберігає свої смакові властивості не більше місяця. Зберігати каву краще в прохолодному місці, оптимальна температура для неї +5°С.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама