Життя

Навіщо потрібні наколінники?

. 4047

 

Наколінники забезпечують фіксацію зв'язок.
До категорії першочергових товарів для профілактики і лікування захворювань, а також травм нижніх кінцівок відносяться наколінники. Вони забезпечують фіксацію зв'язок і суглобів, а також захищають від пошкоджень і попереджають прогресування недугу. Моделі розрізняються за матеріалом, ступенем жорсткості, особливостями конструкції, тому перш ніж купити наколінники, обов'язковою є консультація фахівця.


 

121534 1

Класифікація наколінників за призначенням
Бандаж для коліна використовується у наступних випадках:
1. Людям, що займаються важкою фізичною працею або страждають надмірною вагою;
2. Для лікування.
Функції наколінників
Ортопедичний наколінник виконує відразу кілька завдань:
• Фіксація;
• Компресія;
• Амортизація;
• Іммобілізація.
Типи колінних бандажів
Ступінь фіксації і необхідні додаткові елементи, які повинні бути в наколіннику у Вашому випадку, визначить лікар. На сайті компанії Ortocomfort.ua представлені моделі різних типів:
1. З відкритою і закритою колінною чашечкою. Їх призначення - допомога при незначних травмах, артриті, артрозі і болях в коліні;
2. Напівжорсткі - в якості підтримки з обох боків і стабілізації наколінники для фіксації коліна можуть мати пластикові пластини.
3. Напівжорсткі з силіконовою подушечкою в області колінної чашечки. Закрита подушечка оберігає коліно від ударів при контактних видах спорту і при падіннях.
4. Жорсткі - надають часткову іммобілізацію, що необхідно при серйозних травмах. У них є металеві бічні пластини. Пропонуються бандажі з шарнірами для регулювання обсягу згибу-розгибу в суглобі.
5. Тутори - вироби, здатні замінити гіпс, вони надягаються на всю довжину ноги - від гомілки до верху стегна і мають мінімум 4 металевих пластини.
Ціна наколінників залежить від складності конструкції, матеріалу і інших параметрів. Краще віддавати перевагу відомим брендам.

{g}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама