Життя

Як вибрати шкільне взуття для хлопчика?

. 2202

 

Підібрати шкільні туфлі для хлопчика справа дуже відповідальна. Тут головним правилом має стати принцип «не нашкодь», адже в цьому взутті дитина буде проводити більшу частину дня. Якісна правильно підібрана пара - ось запорука здоров'я ніг і хребта школяра!

 shkolnaya forma foto 46

Виробники дитячого взуття створили безліч моделей для школи: https://kidik.ua/shoes/shkolnaya-obuv/. Але, на жаль, великий асортимент туфель ще не запорука гарної покупки, тому що неправильно підібрана пара може нашкодити стопі, що росте. У цій статті ми розберемо як вибрати шкільне взуття для хлопчика.

На що звернути увагу при купівлі пари для школи?

Матеріал. У школі дитина проводить більшу частину дня, тому взуття повинне бути зручним, легким, «дихаючим», а також міцним. Туфлі зі шкіри найкраще підійдуть для школи. Цей матеріал володіє «дихаючими» властивостями, приймає форму стопи і досить міцний, але при цьому дорогий. Дешевший варіант - пара із шкірзамінника або текстилю, але навіть при цьому, ліпше, щоб устілка була з натуральної шкіри.

Якість виготовлення. Перед тим як вибрати шкільне взуття для хлопчика, огляньте його. Зверніть увагу на стан швів, якість проклейки, надійність кріплення фурнітури. Також не повинно бути різкого запаху - такий запах свідчить про використання неякісних матеріалів.

Підошва і каблук. Підошва повинна бути еластичною для того, щоб нога могла вільно згинатися під час ходи або бігу, але при цьому досить щільною для амортизації. Також підошва повинна бути не слизькою і не залишати слідів. Оптимальна висота каблука близько 1 см.

Розмір. Шкільні туфлі не повинні перетискати ногу, але і не бовтатися. Для визначення правильного розміру потрібно виміряти ногу і додати до одержано значення 0,7-1 см. Не рекомендується робити покупку на виріст, тому що вона буде бовтатися на нозі, що може привести до неправильного розвитку стопи або навіть травм.

Зовнішній вигляд. Вибирати шкільне взуття для хлопчика потрібно відповідно до встановленого дрес-коду. Не потрібно купувати занадто яскраві моделі, тому що вони будуть відволікати дитину від занять. Також не варто брати замшеві туфлі - вони вимагають ретельного догляду, а для сменки це буде складно дотримуватися.

Примірку взуття краще проводити в другій половині дня, тому що до цього часу ступня природним чином трохи набрякає. А ось вибрати туфлі можна в будь-який зручний час в інтернет-магазині.

 

Реклама

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама