Життя

Чудова можливість купівлі квартири в ЖК "Квартал Алей"

. 1393

 

Квартал Алей у Броварах дарує чудову можливість розстрочки для купівлі квартири у новому, сучасному й затишному житловому комплексі. Про дивовижне сполучення новітніх матеріалів, інноваційних технологій, креативних поглядів на дизайн та приголомшливого буйства зелені цього житлового комплексу - деталі на сайті. Сукупність цих факторів виводить життя на новий рівень, роблячи її якісніше, а значить щасливіше.

zk1

Житло з максимальною турботою про вас

 

Новобудова у Броварах бізнес-класу органічно об'єднала в собі:
• всі переваги екологічно чистого куточка Київської області;
• прогресивний проект та сучасні інженерні рішення;
• використання безпечних матеріалів;
• енергоефективність.

Різноманітність планувальних рішень дає можливість вибрати ідеальну конкретно для своїх цілей квартиру, а також дозволити собі насолоду від затишку, зручності, індивідуального стилю та функціональності власного житла.

Гармонійний синтез лісопаркової зони та грамотно продуманої інфраструктури комплексу гарантують задоволення від кожного нового дня, проведеного у Кварталі Алей. Різноманітні об'єкти для розваг і відпочинку, садок, школа, спортивні та дитячі майданчики розміщуються на облагородженій прибудинковій території, сам простір якої є закритим і гарантує захист жителям і їх майну.

Спокій, безпека, свіже повітря і життєвий комфорт - все це пропонує бажаючим Квартал Алей, а незначна віддаленість від Києва дозволяє істотно знизити вартість житла, позбувшись від переплат за «столичний статус».

Розстрочка - впевнений і стрімкий крок до нового життя

Купівля житла - серйозний крок для кожної сім'ї. Здійснити його з легкістю та впевненим поглядом у майбутнє дозволяє розстрочка від забудовника. ТОВ «Грассфілд» пропонує відмінні умови отримання розстрочки на покупку квартир. Для першого внеску буде достатньо всього 30% вартості обраного житла. Можливий період виплат аж до 30 місяців.

zk2

Зручні та вигідні умови роблять розстрочку на покупку квартири у житловому комплексі Квартал Алей максимально привабливою серед потенційних покупців. А регулярні акції та пропозиції забудовника дозволяють отримати додаткову економію при покупці. Слідкуйте за інформацією на сайті та вибирайте кращу квартиру відповідно власних бажань та можливостей.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама