Життя

Як вибрати надувний матрац

. 4489

Надувний матрац – частий супутник людей, які вирішили провести свою відпустку або пару вихідних на морському узбережжі. З ним безпечно плавати в морі як дітям, так і дорослим. Також його можна використовувати як ліжко в наметі. Спектр застосування надувного матраца досить широкий, тож ця річ в господарстві завжди знадобиться.

Вибираючи надувний матрац, слід звернути увагу на його характеристики. Виходячи з них, можна без зусиль підібрати саме ту модель, яка підійде вам за всіма параметрами і прослужить не один місяць.


Розмір

Висота матраців коливається в межах 13-25 см. Як і звичайні, вони можуть бути одно-, півтора- і двоспальними. Односпальний матрац – не дуже стійкий плавзасіб, що легко перевертається на воді. Та й спати на ньому удвох вже не ляжеш. Два інших види більш зручні для купання і сну.

Що стосується довжини, то вибирати варто, враховуючи зріст тих, хто буде на матраці плавати/засмагати/купатися. Середня довжина матраца – 190-203 см.


Матеріал

Сучасні надувні матраци роблять з ПВХ. Окремо стоять моделі, виконані з матеріалу, гладкого на дотик і схожого на дуже щільний поліетилен. Такий матрац краще не купувати: на ньому незручно плавати і спати. У першому випадку ви постійно будете зісковзувати, у другому – та ж історія, тільки разом з вами буде повзти ще й постільна білизна.

За більш високу ціну вам можуть запропонувати матрац з того ж ПВХ (його похідних), додатково покритий флоком. Цей матеріал робить поверхню бархатистою на дотик і не дозволяє білизні ковзати по ній.


Структура

Від цього пункту залежатиме безпека на воді вас і вашої дитини. Односекційний матрац набагато легше надути, але у випадку проколу він здувається повністю. Якщо ця неприємність трапляється на воді, а на матраці виявляється дитина чи доросла людина, що не вміє плавати, то все може закінчитися трагічно.

Щоб подібного не сталося, купуйте багатосекційні матраци (мінімум з двома секціями). Навіть якщо одна з них проколеться або здується, ви доберетеся до берега або протримаєтеся на плаву до прибуття рятувальників.


Колір

Вважається, що ідеальними для відпочинку на морі є світлі і прозорі матраци. Вони не нагріваються під палючими променями сонця, а крізь останні можна розглядати морське дно під час плавання. Але моделі подібних колірних рішень мають один великий мінус – вони не дуже помітні з берега. Якщо ж ви хочете купити саме такий матрац, то придбайте його для себе, а дитині виберіть яскраву, видиму здалеку модель.

Від покупки занадто темних матраців варто утриматися. Вони сильно нагріваються на сонці, тому для купання і засмагання не підійдуть.


Корисні доповнення

Добре, якщо обраний надувний матрац матиме високий підголівник і підлокітники. На такій моделі зручно лежати, читати і наглядати за дітьми, поки вони грають в пісок або купаються.

Вибираючи надувний матрац, не пошкодуйте грошей на такий корисний аксесуар, як сумка для його зберігання та транспортування. Добре, якщо вона буде виконана зі щільної тканини, що надійно захищає вашу покупку від пошкоджень і проколів. Це важливо, адже під час поїздки матрац буде знаходитися поряд з іншими речами.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама