Життя

Як правильно сортувати сміття вдома

. 3442

Якщо немає в нашому місті сміттєпереробного заводу , то хіба є сенс сортувати відходи ? Так, переконують екоактивісти. «Гречка» спільно з ДЕГО «Флора» розповідатиме вам про особливості сортування відходів у проекті "Сортуй".
Сортування і роздільний збір це - єдиний цивілізований спосіб поводження з відходами. Без роздільного збору та переробки відходів в нашої планети немає майбутнього.

Перше правило роздільного збору - єдиних правил немає. Досить зрозуміти, що правила сортування залежать не від директив Міністерства екології і порад екологічних активістів, а розуміння що від кожного з нас залежить в якому місті ми живемо, яким повітрям дихаємо, яку воду п’ємо.

І все ж таки сьогодні ми починаємо цикл не великих порад як можна сортувати відходи вдома, навіть якщо у вас невелика квартира.

Всі відходи діляться на органічні ( ті, які можна компостувати) і всі інші і тому для початку ви можете почати сортувати відходи на дві фракції: Органічні і не органічні.

Але оптимальний варіант – це завести вдома чотири ємності:
• звичайне відро для органічних відходів (прокладене сміттєвим пакетом або газетою - газета підходить в тому випадку, якщо вологі харчові відходи ви відправляєте в компост і у вас залишається тільки сухе сміття);
• не прокладене нічим відро для кришечок від пластикових пляшечок;
• вертикальний мішок для пластикових пляшок, пляшки потрібно прим’яти так їх більше можна зібрати в цей мішок
• вертикальний мішок для макулатури (так він займає менше місця, ніж коробка або стос паперів).

Вже в наступний четвер чекайте матеріал про те, як правильно обирати батарейки, та йому їх не варто викидати в смітник.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама