Життя

Два швидкі рецепти морозива: готуємо вдома (ВІДЕО)

. 6923

Якщо у вас немає для машинки для виготовлення морозива і бажання / бюджету на її покупку, возитися з ручним приготуванням теж якось не хочеться, приготуйте домашнє морозиво без виготовлення морозива за 5 хвилин!

 

bystroe morozhenoe bez morozhenicy 3

 

Секрети приготування розкриває кулінарна блогерка Галина Артеменко.

Полунично-нектаринове морозиво
4 нектарина або персика
150 г полуниці
100 г сиру
3 ст. л. полуничного варення
150 г вершків 33%

Бананово-нектаринове морозиво
2-3 банана
2 нектарина або персика
100 г сиру
цедра 1 лайма
150 г кокосових вершків
приготування

Підготуйте фрукти-ягоди: помийте, видаліть кісточки і наріжте довільно, у ягід видаліть чашолистки. Замість нектаринів можна використовувати персики - в цьому випадку краще зняти шкірку. Або зовсім використовуйте інші фрукти. Добре буде і з динею, і з ніжною соковитою грушею, і зі сливами. Ягоди ви теж можете брати на свій смак і за наявністю - це може бути і смородина, і малина, і чорниця, і різноманітні суміші.

Тепер необхідно заморозити фрукти і ягоди (я заморожую в зіп-пакеті).
Підготуйте другий набір фруктів: помийте їх, очистіть, наріжте.

Надсилайте нарізані фрукти в зіп-пакет, випустіть повітря, закрийте, розрівняйте ... І в морозилку!

Відправляйте в чашу комбайна або блендера вміст першого пакета. Додайте полуничне варення - воно і буде грати роль підсолоджувача.

Додайте сир.
Починайте подрібнення. Процес йде досить швидко, 2-3 хвилини, і маса стає гладкою. По суті ми отримали фруктовий сорбет, і можна вже насолодитися цим десертом. Але з вершками буде ще смачніше!

Введіть вершки і дочекайтеся, поки маса стане однорідною. Замість жирних вершків можна брати і молоко, і нежирні вершки, але з жирними - це максимальний ступінь ніжності! Вийшло морозиво м'якої текстури. Якщо ви любите більш щільне, просто трохи доморозьте його або введіть менше вершків. Або зупиніться на стадії сорбета.

Готуємо друге. Натріть на дрібній тертці цедру лайма.

У чашу комбайна відправте сир, заморожені фрукти і натерту цедру лайма - все одно, як і з попереднім рецептом! Геніальна постота.
Приступайте до подрібнення. 2-3 хвилини, і фрукти перетворюються в гладку ніжну масу.
Додайте кокосові вершки. До речі, якщо ви не хочете використовувати кокосові, використовуйте звичайні, традиційні вершки.
Обидва види можна подавати відразу ж! Не потрібно чекати.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама