Життя

Офісні меблі від FlashNika. Їх переваги

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5498

 

Літо – сезон ремонтів і зміни інтер’єру. Але чи може бути радикальне оновлення внутрішнього мікроклімату офісу без розміщення нових меблів? Звичайно ні! Вони є не лише символом росту і розвитку фірми; ергономічні та функціональні офісні меблі – невід’ємна складова правильної організації робочого місця, що є обов’язковою умовою продуктивної роботи службовця.

 

1562846500

Чому саме FlashNika?

Чернігівська меблева фабрика FlashNika виробляє гарні меблі різноманітного дизайну і призначення. Вся продукція відповідає сучасним трендам меблевої моди, державним стандартам якості та нормам екологічної безпеки. Інтернет-магазин «FlashNikaМеблі» є безпосереднім реалізатором офісних меблів, які виробляються на фабриці, тому ціни на всі моделі, що представлені тут, є цінами виробника. До того ж цей торгівельний майданчик пропонує безліч додаткових послуг, серед яких безкоштовна доставка товару по Києву у разі замовлення на суму понад 7000 грн. В решту регіонів меблі можуть бути відправлені будь-яким українським перевізником.

Однією з вагомих переваг є можливість внести корективи в моделі, що пропонуються. Можна за бажанням обрати не лише колір меблів, але й змінити їх розмір чи навіть деталі конструкції.

Магазин пропонує різноманітні моделі

столів (потрібен комп’ютерний стіл, письмовий чи офісний – в наявності є всі види);
шаф (офісних, пеналів, стелажів, шаф-купе);
тумб (навісних, приставних, стаціонарних);
приставних та кутових елементів.

Письмовий стіл, багатоманітні конструкції якого ви знайдете на сайті, – обов’язкова складова учнівського робочого місця. Тому ці моделі цікаві не лише офісним службовцям, але й пересічним українцям. Особливо це актуально напередодні навчального року.

На сайті ви можете підібрати різні за розмірами та конструкцією моделі не лише стандартного дизайну, але й досить креативного візуального рішення. Тобто, з меблями від FlashNika ваш офіс буде мати своє неповторне обличчя, а кожне робоче місце буде ефективно організоване.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте