Життя

Який вид боротьби найефективніший під час вуличної бійки: відповідає тренер

 Автор: Анастасія Дзюбак. 9277

Який вид єдиноборства найкраще допоможе захиститись під час вуличної бійки? Це питання часто задають батьки, коли обирають гурток для дитини. На це питання відповів тренер з бразильського джиу-джитсу Кропивницького клубу «Борець» Євген Скирда.

67745690 2484613235105770 459209665541046272 n

«В реальному поєдинку на вулиці найефективніше біг. Друге – це пістолет, третє – ніж. В реальному поєдинку спорт не працює. Ц е все міф. Навіть, якщо людина впевнена у своїх навичках, це може зіграти злий жарт,» - пояснює тренер.

По-перше, навіть досконало володіючи бойовим мистецтвом, людина не може оцінити чи не закінчиться бійка фатально, адже супротивник завжди може використати удар не по правилах або застосувати зброю. По-друге, застосувавши свої вміння випадково можна нанести і смертоносний удар та відповідати перед законом.

«Часом батьки жаліються мені, мовляв, чому він не дає здачі в школі. А син відповідає: «Мені заборонив тренер. Не можна бити». Бо у нього така фізична підготовка, що якщо він проведе якийсь кидок свого ровесника, це може дуже погано закінчитись», - каже Скирда. – «Завжди їм кажу, що їх підготовка – це велика відповідальність.»

«Змагання це важливо, але ще важливіше, щоб про наших хлопців були гарні відгуки», - каже тренер і засновник клубу «Борець». Каже, пишається тим, що його вихованці не беруть участі в вуличних бійках та не ведуться на провокації.

Поширюйте

Коментуйте