Життя

Фінмі: агрегатор кредитних компаній в Україні

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2673

Кредитування в Мережі дозволяє отримати грошові кошти максимально швидко та комфортно. Тепер споживачам не потрібно оббивати пороги фінустанов і збирати великий пакет документів.

1565877959

Більш того, скориставшись послугами одного з найпопулярніших онлайн-сервісів — Finme.ua, клієнти можуть в найкоротші терміни підібрати максимально вигідний варіант позики від кращих фінансових організацій України.

Які кредитні продукти пропонує даний ресурс та як ними скористатися?

Фінмі: експерт з підбору кредитних компаній

Finme — це інтернет-портал, на якому користувачам доступна інформація про фінансово-кредитні та страхові пропозиції провідних установ країни. Топові банки, мікрофінансові, страхові та ломбардні організації, форекс брокери і дилінгові центри представлені в незалежному експертному рейтингу.

Тут розміщені тільки перевірені дані, які гарантують надійність співпраці з обраною компанією.

Характеристика кожного суб'єкта включає експертну оцінку умов і якості роботи, огляд діяльності та відгуки реальних клієнтів.

Фінмі не є кредитором. Сервіс інформаційно підготовує споживача до угоди й допомагає підібрати найбільш прийнятні умови кредитування.

Кредитні пропозиції Фінмі

На сайті finme.ua можна оформити позику на картку, кредит в банку або в ломбарді під заставу будь-якого цінного майна, а також замовити кредитку. Мікрофінансові організації видають гроші в борг на банківську карту без довідок про доходи і навіть за наявності поганої кредитної історії.

Споживачі, оформивши запити на кредити, готівку можуть отримати в найближчому відділенні обраної компанії. Все, що необхідно — заповнити заявку, перейшовши за посиланням порталу. Протягом декількох хвилин менеджери сервісу зв'яжуться зі споживачем та запропонують найкращі варіанти кредитування.

Тут все просто, прозоро та вигідно! Фінмі — це гарантія миттєвих угод і якісної співпраці з провідними фінансовими організаціями України!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте