Життя

Оновлення Мілоан: ще більш вигідні та швидкі кредити

. 1506

 


Кожна компанія, яка прагне розвитку та просування своїх послуг на ринку, регулярно вносить корективи в робочі процеси. Одна з провідних мікрофінансових організацій — Мілоан, також постійно покращує якість сервісу та дає можливість клієнтам отримувати онлайн-позики на максимально зручних і вигідних умовах. Які ж зміни відбулися в роботі МФО?

 

1565878914

Оновлення сайту

Позичальники Мілоан відзначають, що користуватися сервісом дуже зручно. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий та дуже функціональний, а вся присутня тут інформація описана доступно для будь-якої людини.

Компанія вирішила не зупинятися на досягнутому і провела тотальну реконструкцію сервісу. Оновився веб-дизайн, а також додалися нові функціональні елементи, навігація по яким дозволяє швидко знайти необхідні дані про послуги МФО.

Тепер на головній сторінці можна отримати довідку про умови кредитування, авторизуватися в особистому кабінеті або поскаржитися в Центр контролю та скарг через спеціальні вкладки сайту.

Оптимізація обслуговування клієнтів

Мілоан зробила все можливе для того, щоб споживачі в найкоротші терміни могли отримати кредити, а також максимально зручно користуватися послугами пролонгації та погашення позики.

Всі запити користувачів обробляються протягом декількох хвилин. Інформування про результати розгляду миттєво приходить в СМС-повідомленні або на електронну пошту.

МФО також спростила процес отримання повторного кредиту для клієнтів. Тепер після погашення попереднього боргу можна всього в декілька кліків оформити вже нову позику, до того ж в більшому розмірі. Сума, доступна при кожному зверненні, відображається на спеціальному калькуляторі. Він розраховує підсумкову вартість кредиту на конкретну дату. Діючих позичальників також чекають приємні бонуси та акції, які компанія пропонує на постійній основі.

Детальну інформацію про всі послуги, правила та умови кредитування можна дізнатися, перейшовши на сайт за посиланням. Мілоан — це висока якість сервісу і ще більш вигідні онлайн-кредити!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама