Життя

Жителям Кіровоградщини запропонували придбати газ на зиму за передплатою

. 2394

 

Як пообіцяли у Нафтогазі блакитне паливо, придбане побутовими споживачами за передплатою буде дешевшим на 25%.

 

69090876 10156824503988440 8298251070732238848 n

Старт проєкту в країні закупівлі газу за передплатою "Газовий запас" проанонсував на своїй Фейсбук-сторінці голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв:

- Але якою буде зимова ціна, прогнозувати складно. Україна взяла на себе зобов‘язання забезпечувати ринкові ціни на газ з 1 січня 2020 року, і це зараз відображено в постановах уряду. Щоб дати вам більше контролю над ситуацією, ми запускаємо продукт "Газовий запас", скористатися яким зможе кожен житель України, який купує газ.

Тобто пропонують заздалегідь придбати необхідний обсяг газу за фіксованою літньою низькою ціною від Нафтогазу - 4874,42 грн (без ПДВ, вартості транспортування, розподілу і маржі газзбутів). Одна родина зможе за цією ціною придбати до 25 тис. кубометрів. А використати його протягом опалювального періоду з 1 жовтня до 31 березня.

Придбати газ за передплатою можна до 25 вересня. Замовити послугу «Газовий запас» можна в найближчому Центрі обслуговування споживачів (ЦОС). Їх перелік ТУТ.

Відзначимо, наразі кубометр газу коштує 5,72 грн (з ПДВ без урахування вартості розподілу та транспортування).

 

Як замовити послугу?

Щоб скористатися такою пропозицією радять спочатку зателефонувати своєму постачальнику газу.

Потім треба прийти в найближчий ЦОС з паспортом і там підписати додаткову угоду до договору газопостачання, а також зробити попередню оплату.

Споживач замовляє необхідні обсяги газу (скільки потрібно газу консультанти ЦОС допоможуть зрозуміти) та визначається, коли буде використовувати газ за літніми цінами. «Нафтогаз України» купує газ, а потім постачає замовнику.

До речі, Андрій Коболєв також розповів, що працюють і над тим, аби замовити передплату на газ можна було онлайн.

Деталі про послугу "Газовий запас" також телефоном: 0-800-215-515 (дзвінки безкоштовні).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама