varto4

Переваги використання стендів з біології для шкільних кабінетів

Опубліковано . в Життя

Кількість переглядів - 680


Традиційне оформлення кабінету біології включає стенди, таблиці, макети, портрети видатних вчених біологів. Саме завдяки великій кількості різних наочних посібників учні можуть не тільки запам'ятовувати велику кількість фактів і визначень, а й систематизувати їх. В результаті учні не тільки успішно засвоюють інформацію з різних розділів шкільного курсу біології, а й отримують достатньо знань і уявлень про мікро і макросвіті, про людину, флору і фауну Землі, екології.

labora

Роль і значення стендів в кабінеті біології

Ненав'язлива «підказка», розміщена на стендах, використовується для закріплення вже в цілому вивченого матеріалу, зменшуючи зайве хвилювання у школярів під час виконання ними контрольних, практичних і залікових робіт, а, значить, посилює продуктивність цих видів уроків. Крім того, стенди з ботаніки, зоології, анатомії і загальної біології (https://labora.com.ua/catalog/stendi_dlya_kabinetu_biologi) можуть виступати як опорні конспекти при повторенні всієї програми курсу «Біологія» в одинадцятому класі, коли настає час посиленої підготовки до здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Важливу роль стенди відіграють також для підготовки учнів до шкільних олімпіад і дослідницьким практикумам.

Якісне оснащення кабінету сприяє формуванню хорошої бази знань випускників школи, необхідної для успішного вступу до вузів на факультети, де біологія є провідною дисципліною.

Стенди для кабінету біології в інтернет-магазині компанії «Лабора»

Компанія «Лабора» пропонує для шкільних кабінетів біології наочні матеріали, що ілюструють весь шкільний курс з цієї дисципліни. У відповідному розділі каталогу сайту однойменного інтернет-магазину https://labora.com.ua/catalog/stendi представлені стенди, де розміщена систематизована інформація:

  • з описом рівнів організації живої природи;
  • класифікація рослинного і тваринного царств;
  • будову клітин;
  • портрети відомих вчених-натуралістів.

Стенди слід підбирати таким чином, щоб вони взаємно доповнювали один одного. При бажанні, можна придбати будь-яку окрему одиницю потрібної вам продукції або ж замовити відразу комплект стендів, оформлених в єдиному стилі. Форму замовлення легко заповнити прямо на сайті магазина. Якщо буде потрібно що-небудь уточнити, отримати вичерпну консультацію за якістю, сертифікації, доставки товару та інших питань, менеджери нададуть вам всебічну допомогу.

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити