Життя

У Кропивницькому відкриється концептуальна ресторація української кухні

. 7653

У вересні у середмісті Кропивницького відкриється новий заклад – «Ресторація Кропивницьких».

 

 

rek2

За задумом власників, знайдеться місце і традиціям, і експериментам, адже мають амбітну мету - відродження української кухні. Тут планують відродити класичні рецепти національної кухні послуговуючись новітніми технологіями.

Також планують стати візитівкою міста, яку не оминуть туристи, адже тут у затишному інтер’єрі, що поєднає стиль лофт та етномотиви, можна буде не лише скуштувати смаколики, а і познайомитись із історією міста.
Організатори обіцяють, що театральна історія, українська мова в обслуговуванні і смачна їжа у ресторації поєднаються у один великий спектакль, який захопить клієнтів.

rek3

У своїх стравах планують використовувати екопродукти від локальних виробників. Частину м’ясної, рибної і молочної продукції готуватимуть самостійно.

Популяризувати і розвивати українські гастротрадиції – нині популярна тема у великих містах, проте для Кропивницького такий заклад стане першим.

«Ми впевнені,що те що знаходиться за кулісами сподобається кожному кропивничанину,адже ми не розцінюємо наш заклад як бізнес проект. Для нас це швидше частина нашого світогляду, втілення історії нашого міста і країни в цілому! Можливо,скоріш за все, це перший заклад міста від душі!» - каже бренд-шеф ресторації Володимир. Чекатимуть гостей у центрі Кропивницького, на вулиці Дворцовій 29.

rek1

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама