Життя

Сатин для спальні – як обрати якісну тканину?

. 7781

Старовинна натуральна постільна білизна передавалась у спадок, її використовували поколіннями. А скільки комплектів нещодавно купленої постільної білизни ви вже викинули, бо вона втратила кольори та зносилась? Знов і знов ви витрачаєте кошти на нові комплекти. Це недоцільно. Пора пригадати традиції та не економити на білизні для себе та своїх рідних.

 

bi1

Дискомфорт під час сну та втрачені кошти

На ринку багато комплектів в постільної білизни з полієстеру та бязі. Вони дешеві, і це їх єдина перевага. Синтетична білизна викликає алергічні реакції завдяки неякісним китайським фарбам. Бязь – натуральна тканина, але дуже тоненька та не витримує багато циклів прання. Через 5-6 циклів тканина вкривається напрямними на дотик вузликами, які заважають спати із комфортом. Особливо дискомфорт відчувають діти та жінки із чуттєвою шкірою.

Сатин – що це за тканина

bi2

Сатин виробляють з натуральної вовни. Така тканина відмінно всмоктує вологу, її легко прати та прасувати. Під час вибору комплекту постільної білизна на сайті Barbatextile https://barbatextile.ua/category/satin/ зверніть увагу на різновиди сатину. Якісна тканина має високий рівень щільність плетення від 85 до 250 г/1м. Також тканини відрізняють за кількістю ниток в 1см². Чим більше – тим краще. Комплекти із високою щільністю служать багато років, не вигорають на сонці, їх легко прати, вони не кошлатяться та не створюють на поверхні неприємні вузлики.

Типи сатину для постільної білизни

bi3

Продавці тканин жонглюють поняттями «страйк-сатин» або «ранфорс». Звичайна домогосподарка не завжди швидко зможе вiдрiзнити тканини на сторінках онлайн-каталогів та навіть на дотик у магазині. Назва тканини залежить від щільності, типу плетiння та додавання до ниток вовни льону або поліестеру для більшої витривалості та красоти:

- ранфорс – ще вовняна тканина, що має 57 ниток на 1см², це добрий показник для постільної білизни;

- сатин звичайний має 85-130 ниток в 1см²;

- набивний сатин має від 130 до 170 ниток на 1см²;

- полісатин має щільність 135 г/1м,. гладка тканина з шовковим блиском, яку використовують для створення комплектів з 3D ефектом;

- cтрайп-сатин – високоякісна тканина жакардового плетення характерного смугастого виду.

bi4

Дуже висока щільність страйк-сатину дозволяє комплектам витримувати безліч циклів прання. Її частіше всього використовують у респектабельних готелях та заможних родинах.

 

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама