Життя

Чому краще не пити чай у пакетиках

. 3592

 

Громадська організація “Україна без сміття” у своєму Facebook започаткувала нову рубрику #екофейк. Першими у рубриці опинилися чайні пакетики.

 

70825011 2372873502962369 7757754287211413504 n

Мовиться про те, що більшість чайних пакетиків містять до 25% пластику. Приблизно чверть всіх таких виробів складається з цієї речовини.

До речі, додають пластиковий полімер (поліпропілен) для того, щоб чайні пакетики зберігали свою форму в гарячій рідині. Навіть незважаючи на те, що кількість пластику, що міститься в чайних пакетиках, мінімальна - шкода їх велика.

Тоді кладемо пластиковий чайний пакетик в гарячу воду, токсичні речовини потрапляють в чай. Хоча одна чашка такого чаю не принесе великої шкоди, звичка постійно пити з пакетиків може призвести до проблем зі здоров'ям, особливо якщо ви заварюєте один і той же пакетик кілька разів.

Ці пакетики не переробляються через те, що вони містять пластик. Вихід - розрізати їх, забирати чайне листя і здавати сам пакет на спалювання.

Насправді, дуже часто сам чай в пакеті неякісний. Тому найкращий варіант - купити листя окремо і заварювати його в чайнику. Так буде смачніше, корисніше і навіть дешевше.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама