Життя

Теплоакумулятор для твердопаливного котла. Задачі

. 5757

 

Сучасні твердопаливні котли — прекрасна альтернатива газовим і електричним генераторам теплоти. Їх величезна кількість представлено в магазині https://pelletshome.com.ua/tverdotoplivnye-kotly/. Завдяки своїм конструктивним особливостям, а також доступності палива вдається досягти найбільш якісної та ефективної роботи системи опалення, гарантувати її безвідмовність і функціональність.

 

Варіантів підключення твердопаливних котлів до системи обігріву того ж заміського будинку або будь-якого іншого об'єкта існує величезна кількість. Вельми популярним і поширеним варіантом комплектації обв'язки агрегату є використання спеціальних акумуляційних ємностей, теплоакумуляторів.

7

Що таке тепловий акумулятор

Конструктивно твердопаливний теплоакумулятор являє собою спеціальну ємність з теплоносієм, яка швидко нагрівається в процесі згоряння палива в топці котла. Після того, як тепловий агрегат перестає працювати, акумулятор віддає своє тепло, тим самим, підтримуючи в приміщенні оптимальний температурний режим.

У поєднанні з сучасним котлом, що працює на твердому паливі, тепловий акумулятор дозволяє досягти майже 30% економії палива і підвищення ККД системи. Крім того, кількість завантажень теплового агрегату вдається скоротити до 1 разу на добу, та й сама техніка працює на повну силу, без залишку спалює все завантажене паливо.

Виконано всі теплові акумулятори у вигляді різних буферних ємностей — баків, які утеплені спеціальними матеріалами. При цьому об'єм подібних баків може досягати 350-3500 літрів. Використовувати пристрої можна як у відкритих, так і в закритих системах опалення.

Як працює система

Зазвичай основна відмінність системи з твердопаливним котлом і теплоакумулятором від звичайної полягає в циклічній роботі. А саме, вирізняють декілька циклів роботи системи:

  • відпрацювання двох закладок пального, спалювання його в режимі максимальної потужності. При цьому все зайве тепло не вилітає «в трубу», як при традиційній схемі опалення, а накопичується в акумуляторі;
  • котел не топиться, а оптимальний температурний режим теплоносія підтримується шляхом віддачі тепла від бака. Слід зазначити, що при використанні сучасних можна домогтися відпочинку теплового генератора до 2-х днів (все залежить від тепловтрат будівлі та зовнішньої температури повітря).

8

Твердопаливний котел з теплоакумулятором — дуже вигідний і продуктивний тандем, за рахунок якого можна зробити систему опалення більш практичною, економічною і продуктивною.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама