Життя

Надійна валіза для ручної поклажі: літаймо легко!

. 5299

Збільшення пропозицій від лоукостерів дозволяє відвідати на вік-енд європейські міста, Стамбул або Дубаї навіть студентам. Досвідчені мандрівники добре знають, як незручно опинитися у чужій країні без власних речей. Як здійснити експрес-мандрівку без зайвих навантажень?

 

val1

Ручна поклажа - спасіння для експрес-мандрів

Для подорожі тривалістю 2-3 дні велика кількість речей зазвичай не потрібна. Обирайте ручну поклажу: квиток дешевше, всі речі завжди з вами. Ретельно вивчите вимоги вашої авіакомпанії щодо ваги та габаритів ручної поклажі. Важливий кожен грам, тому компактні та надійні чемодани Samsonite фактично нічого не важать.

val2

З подорожі ви привезете подарунки та сувеніри - залиште для них місце. Головний мінус подорожі без багажу – ретельний розрахунок розмірів та ваги кожної покупки під час мандрів. На східному ринку або в аутлеті це дуже дратує, але привчає до дисципліни та економить гроші.

Парасолька, верхній одяг та деякі особисті речі на входять до загальної ваги поклажі. Ви маєте право на провезення маленької сумки із документами, грошима, косметикою, телефоном, предметами гігієни. Не можна брати рідину понад 1л, ножі, ножиці, інші предмети, що можуть бути використані із зброя.

Композитні матеріали

val3

Інноваційний матеріал для валіз від Samsonite запатентований під маркою Curv. Враховуючи непередбачувані обставини мандрів, виробник здійснює важки випробування для своїх валіз. 50 циклів у центрифузі із залізяччям, навала слонів або падання під вантажівку – всі ці краш-тести валізи із покриттям у формі морської мушлі пройшли на відмінно.

Сумки для ноутбуків

Якщо у вас запланований бізнес-візит, обирайте сумки для ноутбуків. Декілька додаткових відсіків дасть можливість розмістити ПК, ділові папери та документи. Така сумка може бути врахована як особиста та не входити до ваги ручної поклажі.

Колеса

val4

Навіть 5-7 кг нести нелегко. Валізи на колесах давно вирішили цю проблему. Якщо ви плануєте подорож у місцях без бруківки та бездоріжжя – обирайте валізу на 4 колесах. Навіть якщо два буде пошкоджено – два залишаться та допоможуть мандрувати далі. В інших випадках краще обирати валізи із двома колесами з поліпропілену великого діаметру. Вони надійно проходять по кам’яним вуличкам Старої Європи та диким місцям Індонезії. Навантаження на руки мандрівника, що везе валізу на двох колесах, на 30% вища, тому дитячі валізи частіше всього мають чотири колеса.

 

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама