Життя

Сучасне дерев'яне вікно. Досі в тренді

. 7062

 

Як і будь-яка віконна конструкція, дерев'яне вікно має і ряд безперечних переваг, і деякі недоліки, проаналізувати які варто ще на етапі вибору вікна. Крім того, існує низка обставин, завдяки яким купити дерев'яні вікна просто необхідно, як і є випадки, коли краще надати перевагу металопластиковим.

 

v

Чому ми любимо вікна з дерева

Абсолютна натуральність деревини, з якої роблять вікна, і екологічність матеріалу, підтверджена численними сертифікатами, є безперечною перевагою дерев'яних вікон. В якості матеріалу використовується клеєний брус, як з широко поширених порід дерева, дуба, ялини, сосни, так і ексклюзивних, тика, махагоні. Застосовувані в дерев'яних конструкціях клей і лаки на водній основі так само екологічні та не шкідливі для здоров'я. Що немаловажне у наш засмічений хімією час.

До переваг дерев'яних вікон можна віднести й неповторний зовнішній вигляд, який яскраво виділяє вікна свого власника з одноманітності пластикових вікон. Цьому сприяє і натуральний малюнок деревини, і безліч видів фарбування і тонування профілю.

v2

Ще один фактор є привілеєм тільки дерев'яних вікон, і не має місця при виробництві алюмінієвих конструкцій або пластикових вікон. Мова йде про варіації форм профілю. Звичайно, виробники будь-яких видів вікон мають у своєму арсеналі кілька видів профілю, але у випадку з пластиковими та алюмінієвими вікнами, кількість форм обмежена самим технологічним процесом їх виготовлення, який просто не має змоги технологічно проявити варіативність.

У випадку з дерев'яними вікнами таких обмежень практично немає. Натуральний суцільний матеріал дає можливість фрезерувати на свій розсуд будь-який елемент конструкції. Правда, більшість наших виробників орієнтоване на масове виробництво і не завжди бажає брати унікальні замовлення, але теоретично, це цілком може мати місце.

v3

Ложка дьогтю

Якщо говорити про мінуси дерев'яних вікон, то найголовнішим недоліком можна назвати досить високу ціну виробів, що перевищує вартість вікон ПВХ в 1,5 рази. Ціна продиктована не стільки вартістю матеріалу, скільки особливостями самого процесу виробництва, який на відміну від виготовлення пластикових і алюмінієвих конструкцій, охоплює багато технологічних циклів, більш високий рівень кваліфікації працівників та більш складне обладнання. Втім, це ніяким чином не перекреслює унікальність кожного окремого дерев'яного вікна як, можливо, витвору мистецтва.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама