Життя

Охорона будинку. Основні технічні аспекти та нюанси

. 3644

 

Охорона будинку — дуже важливий аспект комфортабельного проживання, особливо в великих містах. Для забезпечення максимальної захищеності майна і мешканців будинку слід особливу увагу приділяти вибору охоронної служби і якості послуг.


Як відомо багатьом, охорона приватного будинку або котеджу вимагає підвищеної уваги до деталей і комплексного підходу. Основна мета охоронного підприємства — врахувати всі особливості ввіреної території і характеристики споруди для виключення шансу будь-якого проникнення на ділянку і в приміщення.

 

ox1

Як показує досвід кваліфікованих співробітників охоронних компаній, найбільш надійним способом забезпечення повної безпеки приватної території є встановлення сигналізації. Системи сигналізації, представлені на сучасному ринку, бувають двох основних видів: дротові та бездротові. В обох випадках, вони підключаються до центрального пульту охорони для виявлення факту проникнення. Для розширення заходів безпеки, настійно рекомендується встановити відеоспостереження. Вартість охоронних послуг безпосередньо залежить від комплексу методів захисту території і будівлі — починаючи з установки сигналізації, і закінчуючи якісним цілодобовим відеоспостереженням і підбором охоронного персоналу. Вартість охоронних послуг однієї з кращих захисних компаній на ринку представлена за посиланням https://topguard.ua/stoimost-okhrannykh-uslug.

ox2

Як захистити приватну ділянку?

Для максимального захисту приватної території використовуються периметральні сенсори, що фіксують будь-який рух в межах ділянки. Вони закріплюються уздовж огорожі і гарантують повний захист ділянки від будь-яких видів проникнення. Якщо зловмисник проник на територію ділянки, сенсори тут же повідомляють центральний пульт охорони, і до ввіреної ділянки тут же виїде команда оперативного реагування. Варто відзначити, що частіше за все, сенсори мають поріг спрацьовування залежно від ваги зловмисника — вони не реагують на тварин до 30 кг, тому кількість помилкових спрацьовувань при установці такого обладнання мінімальне.

У деяких випадках, профільними фахівцями рекомендується монтаж вуличної сирени, гучний звук якої здатний відлякати злодія і посіяти в ньому паніку, чого буде більш, ніж достатньо для безпеки території — зломщик просто втече або забариться на необхідний для подальшого затримання час. Також, до числа психологічних факторів захисту відносяться сигналізуючі наклейки «Під захистом Охоронної Компанії». Навіть такі прості наклейки здатні істотно знизити шанс злому, так як факт захисту професіоналами відбиває будь-яке бажання здійснити несанкціонований злом.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама