Життя

Секрети піцерії №1 у світі

. 7539

Якщо будете у Києві, Одесі або Львові, зайдіть до ресторану Domino's Pizza – заказати піцу №1 за популярністю серед людства. Оцініть стильний стриманий інтер’єр, відкритий піца-театр, майстерність піцайол, смак та аромат. Можливо, варто відкрити таку піцерію із доставкою смакоти додому та в офіси у нашому місті?

 

 

pi1

Легенда серед піцерій

pi2

Першу піцерію Том Монаган купив в далекому 1960 році за 75 доларів. Кафе було розташоване біля університету, в якому новий власник навчався разом із братом. Як робити піцу, братам за 15 хвилин показав колишній хазяїн-банкрут. Інвестиції склали 500 доларів. Через півроку брат вийшов з бізнесу. В якості відступних він отримав право кататися на сімейному «Фольксвагені-Жук».

Через 30 років Том Монаган продав 73% корпорації за 1 мільярд доларів. Сірий «Фольксваген» одразу набув статусу найдорожчого у світі авто. На виручені кошти містер Монаган купив бейсбольну команду,по яку мріяв з дитинства та побудував красиве місто Аве-Марія з університетом у Флориді. Він – бізнес-легенда Америки.

30 хвилин, або беріть даром

pi3

Це була перша геніальна рекламна акція містера Монагана. клієнти замовляли піці мільйонами. . На сьогодні Домінос – це 17000 ресторанів у 90 країнах світу. Швидкість залишається стандартом компанії. Директор однієї з київських піцерій встановив національний рекорд, зробивши стандартну «Маргариту» за 14,7 секунди.

Надійні поставщики та контроль якості

pi4

Українська мережа ресторанів Domino's побудована на франшизі. Піцерії отримують пепероні та моцареллу від ексклюзивного поставщика. Інші поставщики проходять акредитацію в американській штаб-квартирі. В Австралії контроль якості виготовлення замовлення здійснює веб-камера зі штучним інтелектом, яка передає картинку з кухні безпосередньо клієнту.

Фірмовий стиль

pi5

Клієнт Domino's Pizza може замовити піцу в Ірпині або Бучі та бути впевнений, що склад начинки буде саме таким, до якого він звик у Сиднеї, Берлині або Сан-Франциско. Патентований томатний соус та корпоративні норми дозволяють робити якісні та смачні піци у будь-якому куточку світу.

В онлайн-режимі українським клієнтам доступний конструктор піци та піца-трекер, але немає додатку із технологією доповненої реальності (Австралія). У нас поки немає дронів-курєрів Domino's, та доставки піци за допомогою роботів (Германія), трейлерів та автомобілів-безпілотників (США та Канада) або безпілотних моторолерів (Південна Корея). Все попереду, буде й на нашій вулиці дрон з піцею.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама